Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Wellness pension U Gigantu, accommodation Plzen

Wellness penzion U Gigantu byl zrekonstruován v létě roku 2015, takže budete ubytováni jen v nově zařízených pokojích. Jedná se o krásný příjemný pension spíše rodinného typu. Při rekonstrukci jsme se soustředili na dokonalé odhlučnění pokojů, pokoje jsou vybavené Německými hotelovými postelemi včetně kvalitních matrací a dalším zařízením, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější. Wellness penzion U Gigantu byl zrekonstruován v létě roku 2015, takže budete ubytováni jen v nově zařízených pokojích. Jedná se o krásný příjemný pension spíše rodinného typu. Při rekonstrukci jsme se soustředili na dokonalé odhlučnění pokojů, pokoje jsou vybavené Německými hotelovými postelemi včetně kvalitních matrací a… More and translation… dalším zařízením, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější. Všechny pokoje mají k dispozici rychlý internet přes wi-fi s vlastními routery pro každý pokoj, takže je připojení opravdu rychlé a dostupné všude. Penzion je ve všech vnitřních prostorech nekuřácký, pro kuřáky jsme připravili prostor s posezením na venkovní terase. Můžete si pronajmout salonek pro 32 osob (vyjímečně až 40). K dispozici je TV s USB připojením, flipchard, radio s přehrávačem s USB připojením. Můžeme vám zajistit občerstvení přímo v salonku nebo oběd, večeři či raut v naší 80 metrů vzdálené restauraci.

Price list Book now!

Price of accommodation from 19 € per person / night!

Wellness pension U Gigantu - Service

Slevy a další služby Sportovní oddíly a skupiny od 10 ti osob za cenu 400,-Kč na osobu bez snídaně Snídaně možno dokoupit za 100,-Kč / na osobu  Je možné objednat i polopenzi a plnou penzi v naší restauraci. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Skupinovou slevu je možné využít pouze při plném obsazení třílůžkových pokojů a apartmánů. 

Wellness pension U Gigantu - Rooms

Pokoje v nejvyšším patře jsou klimatizované. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní kuchyňskou linku vybavenou základním nádobím. Součástí linky je lednice, mikrovlnka, vařič, a rychlovarná konvice. Ve všech pokojích je LCD TV o uhlopříčce 82" se satelitním příjmem. Každá koupelna wellness penzionu je vybavená vysoušečem vlasů. 

Wellness pension U Gigantu - Gastronomy

V ceně ubytování je bohatá snídaně ve formě bufetu.
Máme  zde na výběr ze 2 druhů šunky, salám, 4 druhy sýru, mazací sýr, marmelády, 2 druhy jogurtů, dva druhy džusů, 6 druhů pečiva, zelenina, ovoce, několik druhů müsli, míchaná vyjíčka, opékaná slanina a teplé párečky. Samozřejmostí je také kávovar s výbornou kávou a horkou čokoládou.

Wellness pension U Gigantu - Neighbourhood

Lokalita, ve které se Penzion nachází je velmi klidná. V blízkosti lze využít Škoda park, kde se nachází krásný okruh pro jízdu na bruslích, volejbalové hřiště, nohejbalové hřiště a tenisové hřiště. Na Slovanech se nachází velký krytý bazén s tobogány, vířivkou, malým bazénkem a parní saunou. 
Cca 200 metrů od Penzionu je zastávka trolejbusu číslo 14, který je přímo do centra (pouze v týdnu) a cca 500 metrů dále se nachází zastávka trolejbusu číslo 13, který jezdí také do centra celý týden.

Photos of Wellness pension U Gigantu

Wellness pension U Gigantu
View photo

Map of Wellness pension U Gigantu

49.7219876,13.3845041

Large map