Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Hubertus, accommodation Karlovy Vary

Rodinný hotel Hubertus se nachází v krásném klidném prostředí na břehu řeky Ohře uprostřed lázeňských lesů necelé 3 km od centra Karlových Varů. Rodinný hotel Hubertus se nachází v krásném klidném prostředí na břehu řeky Ohře uprostřed lázeňských lesů necelé 3 km od centra Karlových Varů. Nově zrekonstruovaný hotel poskytuje příjemné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. V hotelu se nachází výborná restaurace, kde můžete ochutnat tradiční domácí kuchyni a dobré české pivo. V areálu je k dispozici vysokorychlostní WiFi připojení, soukromé parkování pro automobily a hosté mohou také využít naší zahrady a možnosti grilování. Hotel Hubertus je vhodný nejen pro příznivce krásné přírody, ale pro všechny,… More and translation… kteří hledají kousek klidu nedaleko pulzujícího lázeňského města.   Naše prostory jsou velmi vhodné i pro pořádání svateb, školení, teambuildingů, firemních večírků, seminářů a další jiných akcí a eventů, které si budete přát u nás uspořádat.

Price list Book now!

Price of accommodation from 25 € per person / night!

Hotel Hubertus - Rooms

Celoročně poskytujeme k ubytování nově zrekonstruované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Dále jsou hostům k dispozici celkem 2 apartmány, jeden se 4 lůžky a jeden disponuje až 6 lůžky.

Hotel Hubertus - Gastronomy

 V hotelu se nachází výborná restaurace, kde můžete ochutnat tradiční domácí kuchyni a dobré české pivo.

Hotel Hubertus - Neighbourhood

Samotné, jen pár kilometrů vzdálené krajské město, Karlovy Vary nabízí návštěvníkům muzeum Becherovky, lázeňské kolonády, rozhlednu Diana, Jelení skok – kamzík, hrad Loket a další oblíbená turistická místa nejenom ve městě Karlovy Vary, ale i v blízkém okolí. Na všechna tato místa se lze jednoduše dopravit vlastním autem, autobusem, na kole nebo i pěšky lesní cestou začínající a končící u Hotelu Hubertus. Poloha hned u řeky Ohře vybízí také k možnosti si kus této řeky, nebo celou – záleží na Vás, sjet na kánoi, kajaku či raftu.

Photos of Hotel Hubertus

Hotel Hubertus
View photo

Map of Hotel Hubertus

50.237495291972,12.927725339673

Large map