Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Skrblikova restaurace a pension, accommodation Holice

Skrblíkova restaurace a penzion nabízí příjemné ubytování ve městě Holice.  Skrblíkova restaurace a penzion nabízí příjemné ubytování ve městě Holice.  Vkusně vybavená restaurace s penzionem nabídne ideální podmínky pro ubytování v Holicích, firemní školení Holice, ubytování saunový ráj Holice v Čechách, společenská a spolková setkání, abiturientské večírky Holice či svatební hostiny v Holicích. Ubytování Holice v Čechách, prostory pro akce Holice, ale i denní menu v Holicích či odpolední menu v Holice.  Kapacita ubytování je 28 lůžek v sedmi pokojích a jednom apartmánu. Parkoviště pro osobní auta se nachází u budovy restaurace-penzionu. Zajišťujeme rodinné i firemní oslavy, večírky, svatby, rauty, promoce... A… More and translation… pokud zatoužíte po sportovním vyžití, naleznete zde moderní saunový ráj Holice, v okolí turistické trasy, cyklotrasy, cyklostezky, ale i tenisové kurty, fitnes, squash, bowling či jízdy na koni. Ubytování poskytneme po předchozí domluvě i pro Vašeho čtyřnohého kamaráda. Děti do 6 let Zdarma. K dispozici dětská postýlka zdarma. (nutno nahlásit předem)

Price list Book now!

Price of accommodation from 12 € per person / night!

Skrblikova restaurace a pension - Rooms

Každý pokoj má samostatnou sprchu s WC.
Apartmán: kuchyňka, 1 pokoj, 5 lůžek, koupelna, (WC +vana).
Tři pokoje: 2 lůžka.
Dva pokoje: 2 lůžka (manželské postele)+ přistýlka.
Dva pokoje: společný vchod, společná sprcha, WC, 4+2 lůžka přistýlka. Jeden pokoj dvě samostatná lůžka. Druhý pokoj manželská postel + rozkládací gauč, vhodné pro rodiny s dětmi.
Pokoje jsou vybaveny televizí a satelitem. Možnost připojení na internet.

Skrblikova restaurace a pension - Gastronomy

Posedět můžete  v příjemné restauraci, letním období na terase restaurace, kde je ochotný personál připraven splnit téměř každé Vaše přání. Cennou devizou zařízení je vynikající česká  kuchyně, kvalitní vína a moučníky.

Photos of Skrblikova restaurace a pension

Skrblikova restaurace a pension
View photo

Map of Skrblikova restaurace a pension

50.069144515681,15.985263944523

Large map