Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


PENSION DELUXE ****, accommodation Nachod

Nový luxusní penzion v blízkosti centra Náchoda,kde Vám nabídneme veškerý komfort k Vašemu odpočinku! Penzion se nachází v klidné obci Vysokov, cca 3 km od  centra Náchoda a cca 3 km od Babiččina údolí.Je to tedy ideální výchozí bod pro všechny turistické atrakce např. Ratibořice, Adršpach, zámek Náchod, pevnost Dobrošov, aqwapark Polsko,atd...Nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, velkou prostornou zahradu včetně vyhřívaného bazénu (terasa, sezení, slunečník, lehátka), badmintonové hřiště včetně vybavení, dětské pískoviště, uzavřené parkoviště, úschovnu kol,atd.V celém objektu včetně zahrady wifi ...

Price list Book now!

Price of accommodation from 19 € per person / night!

PENSION DELUXE **** - Rooms

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek.Na každém pokoji  velká manželská postel, gauč atd...Koupelny jsou plně vybavené (ručníky, osušky, hotelová hygiena, fén atd...).Tv,sat , wifi je samozřejmostí.U nás věnujeme maximální péči čistotě !Přijeďte se přesvědčit.

PENSION DELUXE **** - Gastronomy

V ceně je zahrnuta bohatá snídaně včetně domácích moučníků, dále poskytujeme i polopenzi dle přání..Nemáme problém s různými typy diet,vše dle domluvy.Po celý pobyt mají naši hosté teplé nápoje zcela zdarma!

PENSION DELUXE **** - Neighbourhood

V okolí je nepřeberné množství atraktivních cílů.Na své si přijdou i cyklisté...Z nejznámějších uvádíme : Ratibořice, Adršpach, pevnost Dobrošov, zámek Náchod, Kuks, zoo Dvůr Králové, pekelské údolí, Polsko- aqwa park,stolové hory, trhy atd., rozhledna Hvězda, rozhledna Dobrošov, přehrada Rozkoš, muzeum Merkur v Polici nad Metují,atd.
Přímo u penzionu cca 200m je autobusová zastávka, vlakové nádraží Starkoč cca 3km.

Photos of PENSION DELUXE ****

PENSION DELUXE ****
View photo

Map of PENSION DELUXE ****

50.404010148216,16.118804620979

Large map