Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Pod Zamkem, accommodation Vranov nad Dyji

Hotel Pod Zámkem se nachází v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí, na náměstí městyse Vranov nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta – Státní zámek Vranov nad Dyjí. Budova hotelu prošla v letech 2000 – 2001 komplexní rekonstrukcí. Je památkově chráněná a její vznik se datuje rokem 1524. Původní název je „Pitourův dům“. Hotel Pod Zámkem se nachází v blízkosti Vranovské přehrady, v chráněné krajinné oblasti Národní park Podyjí, na náměstí městyse Vranov nad Dyjí. Přímo nad ním se na skále tyčí místní dominanta – Státní zámek Vranov nad Dyjí. Budova hotelu prošla v letech 2000 – 2001 komplexní rekonstrukcí. Je památkově chráněná a… More and translation… její vznik se datuje rokem 1524. Původní název je „Pitourův dům“. Příjemně zařízené dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmán s pěti lůžky,  jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, barevnou televizí a WiFi připojením k internetu. Možnost zapůjčení dětské postýlky za malý příplatek. Zdarma si zde můžete zapůjčit společenské hry, k dispozici je mikrovlnná trouba pro ohřev dětské stravy a lednice. Za mírný poplatek je k dispozici půjčovna kol a zapůjčení dětské postýlky.

Price list Book now!

Price of accommodation from 28 € per person / night!

Hotel Pod Zamkem - Rooms

Hotel má 15 pokojů (některé s výhledem na zámek), s celkovou kapacitou 44 lůžek.  Složení pokojů: 7x dvoulůžkový   ▪ 3x třílůžkový   ▪ 4x čtyřlůžkový   ▪ 1x apartmán (vana + terasa s výhledem na zámek). Po dohodě je možné ubytování se psem.

Hotel Pod Zamkem - Gastronomy

Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst + 20 na zahrádce, Vás zve k příjemnému posezení nad něčím dobrým z našeho jídelního lístku nebo nad moravskými víny z naší nabídky. Ve všední dny nabízíme polední menu za zvýhodněnou cenu. Pro předem ohlášené skupiny je zde možnost stravování za zvýhodněné ceny. Samozřejmostí je i možnost pořádání rautů, firemních akcí a rodinných oslav.
    Otevírací doba restaurace
       8:00 - 21:00

Hotel Pod Zamkem - Neighbourhood

Vranov nad Dyjí a jeho okolí nabízí široké možnosti vyžití pro pěší turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, rybáře, milovníky vína i pro ty, kteří vyhledávají relaxaci. Všem hostům v hotelu rádi pomohou se sestavením individuálních výletů. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu barokního Státního zámku Vranov nad Dyjí a Felicitinu studánku nebo projížďku lodí po Vranovské přehradě, kde uvidíte hrad Bítov. Turisté mohou vzhlédnout opravy vranovské hráze.  Pro pěší turisty doporučíme výlety k Ledovým slujím s výstupem na Obelisk, vycházka k Mnizskovému kříži kde můžete dále pokračovat ke Claryho kříži, který stojí na skále s výhledem na Vranovskou přehradu. Cyklisté mohou navštívit hrad Bítov nebo hrad Hardegg. Automobilem můžete navštívit město Znojmo a nákupní centrum Freeport.
Ze Znojma pravidelná linka autobusu č. 816
Vlastním automobilem

Photos of Hotel Pod Zamkem

Hotel Pod Zamkem
View photo

Map of Hotel Pod Zamkem

48.8946538,15.8137396

Large map