Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Havaj, accommodation Karlovy Vary

Penzion Havaj nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování v poklidné části, nedaleko lázeňské zóny Karlových Varů. Pension Havaj je ideálně situovaný k ubytování jak pro návštěvníky Karlových Varů, lázeňské nebo festivalové hosty (pouhé 2 km od lázeňské zóny Karlových Varů), tak pro milovníky přírody, turistiky a sportu. Ubytování v našem pensionu je možné ve 3x dvoulůžkových a 3x čtyřlůžkových pokojích a to vše za velmi příznivé ceny. Celková kapacita vč. přistýlek je 25 osob. K dispozici je vybavená kuchyňka pro ohřev a přípravu jednoduchých jídel a také útulná hospůdka (pro ubytované) pro posezení po náročném dni. Pro pracovníky firem, kteří pracují v Karlových Varech a okolí je cena smluvní.Pro… More and translation… skupinové ubytování nabízíme slevy a možnost polopenze.Parkování je možné na parkovišti penzionu (4-5 míst k stání).

Price list Book now!

Price of accommodation from 15 € per person / night!

Pension Havaj - Rooms

Pokoje jsou vkusně zařízené, na pokojích je TV a pokrytí wifi signálem. Některé pokoje mají vlastní balkon. 

Pension Havaj - Neighbourhood

V blízkosti pensionu je veškerá občanská vybavenost a volný čas lze trávit sportem, procházkami nebo návštěvou mnohých kulturních památek. 
V těsném okolí pensionu jsou překrásné lesy, které lákají k procházkám, ke sběru hub a lesních plodů. Karlovarsko je známou turistickou destinací – Zámek Bečov, Hrad Loket a jiné pamětihodnosti.V místě je veškerá občanská vybavenost , restaurace s možností stravování, cca 50 m od pensionu je zastávka MHD…..
Cca 50m od penzionu je autobusová zastávka MHD, kterou se lze dostat přímo do centra Karlových Varů

Photos of Pension Havaj

Pension Havaj
View photo

Map of Pension Havaj

50.1955562,12.8688301

Large map