Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Olympic Palace, accommodation Karlovy Vary

Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat. Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat. Užijete si zde kompletní lázeňskou péči v maximálním pohodlí. Součástí hotelu je rozsáhlé wellness centrum s minerální vodou, solná jeskyně, kardio centrum, bazén a mnoho dalšího. V přízemí hotelu se… More and translation… nachází restaurace. Zkrátka v této nově zrekonstruované secesní budově najdete dokonalé pohodlí a luxus. Silvestr (31.12. 2016) za příplatek: dospělý 15+ let: +120 EUR dítě 3-14,99 let: +60 EUR dítě 0-2,99 let: bez příplatku

Price list Book now!

Price of accommodation on request.

Hotel Olympic Palace - Rooms

Hotel disponuje 58 plně zařízenými a klimatizovanými pokoji různých kategorií. Na pokojích se nachází pohodlné postele, satelitní televize, trezor, telefon, vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají balkón nebo terasu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet zdarma.

Hotel Olympic Palace - Gastronomy

V hotelu se nachází krásná secesní restaurace, ve které na vás čeká bohatý výběr jídel i nápojů. Proskleným stropem můžete pozorovat noční oblohu nebo blízký les.

Hotel Olympic Palace - Neighbourhood

Hotel Olympic Palace je nejblíže k lázeňskému jádru Karlových Varů ze všech pětihvězdičkových hotelů, které se ve městě nachází. Budete to mít jen pár kroků ke známým minerálním pramenům i historickým památkám. V Karlových Varech můžete každoročně na začátku července navštívit Mezinárodní filmový festival.
Parkování je možné na přilehlém místě za poplatek 15 euro za den. Je nutné si místo rezervovat.

Photos of Hotel Olympic Palace

Hotel Olympic Palace
View photo

Map of Hotel Olympic Palace

50.224797461697,12.880568795198

Large map