Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Amadeus, accommodation Ceske Budejovice

Náš hotel je vyhledávaný především pro svou rodinnou atmosféru, přátelský a ochotný personál, pro klidné a tiché prostředí. Jeho umístění je vhodné jak pro turisty, tak pro obchodníky, kteří ocení zejména naše služby jako jsou vydatné snídaně, minibary na všech pokojích či připojení na internet zdarma. Hotel se nachází v širším centru jihočeské metropole, asi 10 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení s vanou, barevný televizor, minibar a bezplatné připojení k internetu. Samozřejmostí jsou kosmetické přípravky(mýdlo, šampon, sprchový gel) a vysoušeč vlasů v koupelně a osuška s ručníkem na pokoji. Pokoje a vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké.  

Price list Book now!

Price of accommodation from 25 € per person / night!

Hotel Amadeus - Service

Nabízíme firemní akce na míru, teambuildingy, svatby, rauty aj.
Slyšeli jste již o novém dynamicky se rozvíjejícím sportu fotbalgolf? Pojďte ho zkusit k nám do jižních Čech. Hotel Amadeus je partnerem fotbalgolfu v Hluboké nad Vltavou a pro naše hosty zajišťujeme vstupenky na fotbalgolfové hřiště. Vhodné pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i skupiny, výborné odreagování pro firmy!!!

Hotel Amadeus - Rooms

Hostům nabízíme ubytování v 7 pokojích. Pookoje se liší vybavením a cenou. Pokoje označené delux jsou luxusnější variantou hotelového pokoje. Kapacita hotelu je 25 míst.
1 apartmán standard
2 apartmán delux
2 dvoulůžkové pokoje standard
1 dvoulůžkový pokoj delux
1 třílůžkový pokoj standard

Hotel Amadeus - Gastronomy

Chvíle pohody i zábavy lze strávit v naší hotelové restauraci, jejíž kapacita dosahuje 35 míst. Nyní je restaurace v nájmu zdravé jídelny Spirála, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel - masových v bio kvalitě, vegetariánských či veganských. 

Hotel Amadeus - Neighbourhood

Hotel se nachází v širším centru Českých Budějovic s docházkovou vzdáleností do centra. V blízkém okolí se nachází Krajská nemocnice, poliklinika, soud, pivovar Samson, cyklostezka vedoucí až na zámek Hluboká.
Hotel se nachází dvě minuty od zastávky městské hromadné dopravy.

Photos of Hotel Amadeus

Hotel Amadeus
View photo

Map of Hotel Amadeus

48.9660339,14.4742599

Large map