Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Royal, accommodation Olomouc

Pension Royal se nachází v samotném centru historické části města Olomouce s výhledem na katedrálu sv. Václava, nazývanou též Dóm. Pension nabízí stylové pokoje v barokním stylu vybavené nábytkem z masivního dřeva.  Pension Royal se nachází v historické části města Olomouce. Vzhledem k citlivé rekonstrukce na vás dýchne historie barokního domu, který byl v 16. století využíván jako zemská soudnice. Písemně je dům poprvé zmiňován v roce 1522 v souvislosti s převodem královského majetku na město. V roce 1671 jej pak odkoupila církev a stal se domem vikářským.   V těsné blízkosti pensionu se nachází nejvýraznější dominanta hanácké metropole, novogotická katedrála sv. Václava známá jako Dóm, kterou se můžete kochat z oken… More and translation… pensionu.   Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva v barokním duchu. Pension má 3 apartmány o celkové kapacitě 9 lůžek, každý z apartmánů je vybaven samostatným sociálním zařízením, Wi-Fi a místem k odpočinku. Prosíme naše hosty, aby respektovali, že přijímáme pouze platby kreditní kartou nebo bankovním převodem předem. Nabízíme také minbar přímo na pokojích pro pohodlné a k němu vybíráme vratnou kauci. 

Price list Book now!

Price of accommodation from 16 € per person / night!

Pension Royal - Rooms

Dvoulůžkový apartmán GABRIEL s terasou. Apartmán vybaven kuchyňkou, prostornou koupelnou s vanou, WC a fénem. Wi-fi.  Unikátní ložnice pochází ze 30. let 20. století; délka lůžek je 192 cm. Třílůžkový dvojpokoj s výhledem na město MICHAEL. Pokoj vybaven vlastní koupelnou s WC, fén, Wi-fi.Čtyřlůžkový dvojpokoj s výhledem na město RAFAEL. Pokoj vybaven vlastní koupelnou s WC, fén, Wi-fi.

Pension Royal - Gastronomy

Bez snídaně. Naši hosté chodí na snídani do vedlejšího domu do bistra Bistrá kráva a nebo 20m za rohem do kavárny Café Dolce Vita. 

Pension Royal - Neighbourhood

Penzion se nachází v centru Olomouce, pouze přes cestu od Katedrály sv. Václava. Od Horního náměstí je vzdálen cca 10 - 15 minut pěší chůze. V nejbližším okolí je pekárna, restaurace s vlastním pivovarem, irská hospoda, potraviny.
20 metrů k nejbližší tramvajové zastávce, cca kilometr od hlavního vlakového nádraží. Placené parkoviště se nachází 50 metrů od pensionu, parkovné je po 18:00 a o víkendech zdarma.

Photos of Pension Royal

Pension Royal
View photo

Map of Pension Royal

49.5829237,17.248477

Large map