Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


VITOM Apartments Ostrava , accommodation Ostrava

Nabízíme krásné a moderní bydlení pro bussines i volný čas v centru Ostravy. Naším cílem je zanechat v hostech skvělý pocit z jejich pobytu. Nabízíme 10 zrekonstruovaných a nově vybavených apartmánů v kvalitě superior. Všechny pokoje mají velké kuchyně s vybavením, vlastní koupelnu, plochou TV, noční stolek, manželskou postel, sedací soupravu aj. Centrum Ostravy v blízkosti s výhledem na Vítkovice. Dům leží v těsném sousedství IT centra Tieto, OC Nová Karolína a známé ulice Stodolní.

Price list Book now!

Price of accommodation from 21 € per person / night!

VITOM Apartments Ostrava - Service

5% sleva ·        Přijeďte za námi podruhé a přivítáme vás slevou! ·        Zabydlete se u nás na déle jak 3 dny a pobyt vám slevníme. ·         =       Splňujete více podmínek zároveň? Slevy se vám sečtou. Platí pouze při přímém oslovení hotelu mailem nebo telefonicky.
 

VITOM Apartments Ostrava - Rooms

Nově zrekonstruované apartmány s moderním nábytkem, televizí a vestavěnými skříněmi pro 1 až 4 osoby. Samostatná kuchyň se všemi spotřebiči i vybavením. Vlastní koupelna i WC.

VITOM Apartments Ostrava - Gastronomy

Všechny apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené moderní kuchyně, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do blízkého okolí - centra Ostravy, kde se nachází mnoho restaurací a dalších gastronomických zařízení. 

VITOM Apartments Ostrava - Neighbourhood

Apartmány jsou umístěny v centru města s dobrou dostupností. Nedaleko Vítkovic i Stodolní a obchodního centra Nová Karolina.
Tramvaj – zastávka Náměstí Republiky (10 různých linek) Autobus – zastávka Náměstí Republiky nebo Senovážná (3 různé linky).

Photos of VITOM Apartments Ostrava

VITOM Apartments Ostrava
View photo

Map of VITOM Apartments Ostrava

49.831963,18.2794176

Large map