Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Koruna, accommodation Chlumec nad Cidlinou

Hotel Koruna se nachází přímo pod zahradou zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou a nabízí komfortní ubytování ve 13 luxusně vybavených designových pokojích. V hotelu naleznete jak standardní jedno až čtyřlůžkové pokoje a tak speciální žážitkové pokoje, které Vám ohromí svým unikátní designem a výbavou. Hotel nabízí svým hostům vlastní parkování přímo v areálu hotelu, Wi-Fi internetové připojení a wellness zónu se saunou a vířivkou. Hotel Koruna se nachází přímo pod zahradou zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou a nabízí komfortní ubytování ve 13 luxusně vybavených designových pokojích. V hotelu naleznete jak standardní jedno až čtyřlůžkové pokoje a tak speciální žážitkové pokoje, které Vám ohromí… More and translation… svým unikátní designem a výbavou. Hotel nabízí svým hostům vlastní parkování přímo v areálu hotelu, Wi-Fi internetové připojení a wellness zónu se saunou a vířivkou.

Price list Book now!

Price of accommodation from 22 € per person / night!

Hotel Koruna - Rooms

V hotelu naleznete komfortní luxusně vybavené pokoje, které nabízejí pohodlná lůžka vybavená těmi nejlepšími matracemi a nabídkou polštářů z připraveného polštářového menu. V našich pokojích dále naleznete moderní koupelnu s umyvadlem a sprchovým koutem, případně vanou. Hotel nabízí 1 jednolůžkový pokoj, 6 dvoulůžkových pokojů s oddělitelnými postelemi, které lze využít i jako manželskou postel, 1 třílůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj s oddělnými ložnicemi, studia pro 2 až 4 osoby s kuchyňským koutem vybaveným mikrovlnnou troubou, varnou deskou, minibarem, rychlovarnou konvicí, a 2 speciální pokoje. Zážitkový pokoj s vanou umístěnou přímo v pokoji se širokou nabídkou koupelových solí a kosmetiky. Svatební pokoj, díky kterému si budete moci maximálně užít Váš vyjímečný okamžik během svatby.

Hotel Koruna - Gastronomy

Hotel Koruna nabízí svým hostům snídaně přímo v hotelovém lobby baru. Další stravování je možné v partnerské restauraci, která se nachází jen několik metrů od hotelu. Zámecká restaurace nabízí výběr z české, italské a steakové kuchyně připravené pouze z čerstvých lokálních surovin.

Hotel Koruna - Neighbourhood

Hotel Koruna se nachází přímo pod zámeckou zahradou zámku Karlova Koruna. Díky tomu si můžete projít zámeckou zahradu, prohlédnout si samotný zámek s oranžerií nebo vyrazit s dětmi na pohádkovou procházku zámeckou zahradou. V okolí hotelu se nachází velké množství turistických a cyklistických tras, proto můžete navstívit další kulturní a přírodní pamětihodnosti v okolí Chlumce nad Cidlinou. Jen několik set metrů od hotelu se nachází jedno z největších koupališť v České republice.
Do našeho hotelu se můžete dostat hned několika způsoby. Automobilem třeba po dálnici D11, z které sjedete na 62. kilometru ve směru z Prahy, nebo na 68. kilometru ve směru z Hradce Králové. Také je možné přijet vlakem. Hotel se nachází jen několik minut pěší chůze od hlavního nádraží. Můžete tam projít zámeckou zahradou nebo přes ulice Nádražní, Kozelkova a Praská, přímo k našemu hotelu.

Photos of Hotel Koruna

Hotel Koruna
View photo

Map of Hotel Koruna

50.157160663777,15.453579425812

Large map