Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hostel Moravia, accommodation Ostrava

Hostel Moravia se nachází v blízkosti hlavní železniční stanice. Hostel nabízí ubytování v 1-3lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a v apartmánu s vlaastním sociální zařízením. Jen pár minut tramvají se dostanete do centra Ostravy s rušnou Stodolní ulicí. Budova bývalého hotelu, se nachází na exponovaném nároží náměstí Sv. Čecha a Nádražní ulice v Přívoze, pod čp. 512. Mezi lety 1898-1899 ji postavil bývalý vedoucí restaurace Národního domu v Moravské Ostravě Václav Kučera s manželkou Annou. Hostům je k dispsozici společná kuchyňka. K dipozici je také malá zasedací místnost pro cca 15 osob. Parkování je možné na veřejném parkovišti zdarma. Za poplatek lze zaparkovat na hlídaném parkovišti u… More and translation… hlavního nádraží, které je vzdáleno 5 minut chůze. Akceptujeme domací zvířata po předchozí domluvě a za poplatek.

Price list Book now!

Price of accommodation from 14 € per person / night!

Hostel Moravia - Rooms

K dispozici jsou jedno až třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě.
Apartmán až pro 6 osob se skládá ze 2 pokojů. V jednom z pokojů je manželská postel v dalším z pokojů 4 samostatná lůžka. Apartmán  je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

Hostel Moravia - Neighbourhood

Hostel se nachází jen 5 minut chůze od hlavního železničního nádraží. Autobusová a tramvajová zastávka je vzdálena 30 m od hostelu.

Photos of Hostel Moravia

Hostel Moravia
View photo

Map of Hostel Moravia

49.8502288,18.2737408

Large map