Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce", accommodation Olomouc

MiniPenzion Olomouc "Na Vyhlídce" Příroda Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití Těšíme se na Vaši návštěvu. Personál MiniPenzionu "Na Vyhlídce".   Vítejte! Najdete nás na okraji Olomouce, na místě, navazujícím na ulici I.P.Pavlovu, zhruba 2 min. od Aquaparku Olomouc, směrem do malebné obce Hněvotín. Jsme v přírodě  a přitom kousek od centra Olomouce, na romantickém místě, které za dob Marie Terezie sloužilo jako uložiště střelného prachu s názvem Prachárna č.2 pro Fort XIII. GPS: 49°34’32.264″N, 17°12’3.592″E Usilujeme o to, aby pokoje byly čisté a příjemně vytopené. Prostě máme rádi čistotu a klidné spaní.  Těšíme se na Vaši návštěvu. Personál MiniPenzionu "Na Vyhlídce". Nabízíme ZDARMA… More and translation… použití GRILŮ nebo OHNIŠTĚ.

Price list Book now!

Price of accommodation from 12 € per person / night!

MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce" - Rooms

K dispozici pro Vás máme 1 až 4 lůžkové pokoje, nacházející se v klidném a tichém prostředí, přibližně 1,5 km od Aquaparku, 2 km od Fakultní nemocnice Olomouc, 3,7 km od výstaviště Flora, 7 km od centra Olomouce a 1 min. od sjezdu z dálnice Olomouc - Brno (Exit 37).
Pokoje se nachází v přízemní budově, přístupné i osobám se zdravotním postižením. Jsou vybaveny novým nábytkem, kabelovým a Wifi připojením na internet ZDARMA. Hostům je k dispozici společné samostatné sociální zázemí. Dále je k dispozici společenská místnost, dvě kuchyňky, jídelna, pračka, venkovní posezení, gril. Nedojedete-li k nám vozidlem, tak zavolejte, rádi Vás odvezeme ze zastávky tramvaje (pěšky je to 35 minut).
Dále máme k dispozici samostatně stojící budovu, tzv. Mini Apartma, v níž se nachází jeden 4-5-ti lůžkový pokoj a sociální zázemí pouze pro tento pokoj. Tato budova je také přízemní a také je přístupná pro zdravotně postižené.
K parkování je možné využít hlídané parkoviště v našem areálu, jenž je vhodný i pro parkování kamionů, karavanů a autobusů. Na parkovišti je k dispozici Wifi připojení k internetu, také ZDARMA.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Personál MiniPenzionu "Na Vyhlídce".

MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce" - Gastronomy

V penzionu máme 2 kuchyňky a když si koupíte v nedalekém Tescu jídlo, tak jste schopni si udělat bohaté občerstvení za pár grošů. 

MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce" - Neighbourhood

Penzion se nachází v přírodě, na čerstvém vzduchu přibližně 1,5 km od Aquaparku, 2 km od Fakultní nemocnice Olomouc, 3,7 km od výstaviště Flora, 7 km od centra Olomouce a 1 min. od sjezdu z dálnice Olomouc - Brno (Exit 37).

Photos of MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce"

MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce"
View photo

Map of MiniPension Olomouc "Na Vyhlidce"

49.571207575576,17.201261507968

Large map