Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Grandhotel Ambassador Narodni dum, accommodation Karlovy Vary

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Ambassador se nachází v samém centru Karlových Varů a nabízí vysoký standard hotelových, lázeňských a společensko-kulturních služeb. Čtyřhvězdičkový Grandhotel Ambassador se nachází v samém centru Karlových Varů a nabízí vysoký standard hotelových, lázeňských a společensko-kulturních služeb. Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneem a wellness centrem a vlastním parkováním. Wellness s bazénem (10x4 m) a 4 saunami, gym, kosmetika, thajské masáže, komplexní lázeňský balneoprovoz s kapacitou až 1.000 procedur denně. Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb,… More and translation… založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje - termální minerální vody. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Součástí je SLAVNOSTNÍ SÁL ORPHEUM, vyjímečný svou architekturou, historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou až 700 míst navazuje na tradici světoznámého varieté. Sál je vhodný pro pořádání kongresových, prezentačních i společenských akcí, plesů, představení a koncertů. Nabízí různé možnosti různých typů stolového uspořádání i podmínky pro využití moderní techniky. Dále samostatně využitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojitelné do jednoho funkčního celku využitelného např. pro společenskou akci pro víc než 1.000 osob. Ceny za pokoj a noc a zahrnuje ubytování se snídaní, welcome drink, městský poplatek a DPH.

Price list Book now!

Price of accommodation from 111 € per room / night!

Grandhotel Ambassador Narodni dum - Rooms

Klimatizované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, telefonem, posezením a minibarem. Koupelna zahrnuje vanu nebo sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby.

Grandhotel Ambassador Narodni dum - Gastronomy

Stravování v restaurantu Julius Zeyer probíhá formou nabídkových (rautových) stolů. Kapacita je 84 míst. Součástí restaurace je letní venkovní zahrádka s nabídkou denního menu pro více než 40 hostů.
Stylová kavárna ve stylu Artdeco se širokou nabídkou kávy, kvalitních čajů a moučníků a cukrářských delicates nabízí příjemné posezení na 80-ti místech i kavárna GC má svou letní zahrádku se 40-ti místy.
Noční bar s živou hudbou (4x až 5x týdně) nabízí bohatý výběr tuzemských i zahraničních vín, míchaných nápojů, rumů a Champagne. Připraven výběr z kulinářských specialit, jako jsou domácí hamburgery,grilovaná masa ap. Kuchyně bude hostům dispozici až ranních hodin. Taneční parket je připraven pro návštěvníky k tanci.

Grandhotel Ambassador Narodni dum - Neighbourhood

Grandhotel Ambassador Národní dům naleznete v jednom z nejznámějších lázeňských měst s dlouholetou tradicí, ve městě se světoznámým názvem Karlovy Vary.Hotel se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 10 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech. Pro vjezd osobním vozem k hotelu není potřeba zvláštní povolení do lázeňské zóny.Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

Photos of Grandhotel Ambassador Narodni dum

Grandhotel Ambassador Narodni dum
View photo

Map of Grandhotel Ambassador Narodni dum

50.2301172,12.8698214

Large map