Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension a restaurace Toscana, accommodation Brno

Penzion Toscana je malý rodinný penzion v klidné vilové čtvrti Černá Pole. Nedaleko se nachází tramvajová zatávka s přímým spojením do centra města. Restaurace , penzion a pizzerie TOSCANA se nachází v klidném prostředí parku Emanuela Barši, poblíž tramvajové zastávky na ulici Zemědělská 55 v Brně Černých Polích. Nabízí široké možnosti pro Vás, Vaši rodinu či Vaše obchodní partnery. Náš profesionální tým je vždy ochoten vyjít vstříc Vašim přáním a splnit je k Vaší plné spokojenosti. Penzion Toscana je malý rodinný penzion v klidné vilové čtvrti Černá Pole. Nedaleko se nachází tramvajová zatávka s přímým spojením do centra města. Restaurace , penzion a pizzerie TOSCANA se nachází v klidném prostředí parku… More and translation… Emanuela Barši, poblíž tramvajové zastávky na ulici Zemědělská 55 v Brně Černých Polích. Nabízí široké možnosti pro Vás, Vaši rodinu či Vaše obchodní partnery. Náš profesionální tým je vždy ochoten vyjít vstříc Vašim přáním a splnit je k Vaší plné spokojenosti. UBYTOVÁNÍ - nabízíme Vám ubytování v nových pokojích. K dispozici 1x jednolůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj a apartmán pro 4 osob (dva pokoje 2+2 osoby). Všechny pokoje a apartmán jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi, rádi pro Vás připravíme snídani.

Price list Book now!

Price of accommodation from 23 € per person / night!

Pension a restaurace Toscana - Rooms

Nabízíme Vám nadstandardní ubytovácí služby v stylově zařízených pokojích. Máme pro Vás připraveny 2 pokoje a jeden apartmán s ubytovací kapacitou 8 osob.Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a TV. Na pokojích máte k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, ve třetím pokoji je k dispozici masážní sprcha. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.)

Pension a restaurace Toscana - Gastronomy

Nabízíme Vám ubytování se snídaní. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v naší restauraci. V případě příznivého počasí, lze využít naší letní zahrádky. Obědy a večere Vám můžeme nabídnout v naší restauraci. Během obědů nabízíme obědové menu.

Photos of Pension a restaurace Toscana

Pension a restaurace Toscana
View photo

Map of Pension a restaurace Toscana

49.2131376,16.6244956

Large map