Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Cernej ptak, accommodation Jindrichuv Hradec

Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007". Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích.  Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007". Penzion vznikl na místě proluky v ulici Štítného. Jedná se o moderní dům s veškerým zázemím - restaurace, komfortně vybavené pokoje, možnost posezení na venkovní terase.  Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích. 

Price list Book now!

Price of accommodation from 21 € per person / night!

Pension Cernej ptak - Rooms

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvouložnicové apartmá. Možnost přistýlky.
V každém pokoji je sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou, internetovou přípojkou a WI-FI

Pension Cernej ptak - Gastronomy

Součástí penzionu je restaurace s celotýdenním provozem a možností polo nebo plné penze. Restaurace je  nekuřácká s otevřenou kuchyní situovanou do středu provozovny. Součástí je i venkovní terasa jenž má kapacitu 25 osob, tato část je i pro kuřáky. V interiéru je dětský koutek pro ty nejmenší a na terase houpadla s umělým trávníkem pro ty větší. Prostor restaurace pokrývá wi-fi.
Snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování. 

Pension Cernej ptak - Neighbourhood

Před penzion je možné přijet osobním automobilem a po vyložení, resp. naložení zavazadel odjet na parkoviště vzdálené cca 200 m

Photos of Pension Cernej ptak

Pension Cernej ptak
View photo

Map of Pension Cernej ptak

49.14492009529,15.003691568648

Large map