Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Vitkova Hora, accommodation Karlovy Vary

At the very edge of the protected landscape zone Slavkovský les is a very traditional vacation spot awaiting its visitors, the Vítkova Hora Hotel and Restaurant, that is located near the centre of the spa town of Karlovy Vary. Our comfortable hotel offers a pleasant stay for a reasonable price in luxuriously furnished single and double rooms, with the total capacity of 24 beds and with an extra bed upon request.We also provide an accommodation in 2 to 4 beds bungalows equipped with separate kitchen or we can offer a safe and comfortable area for caravans that is open throughout the year. Our guests find in our hotel restaurant with 60 seats a wide range of what to try from the choice of hot and cold dishes as well as venison and fish specials. To enhance a pleasant atmosphere, you can… More and translation… relish a good wine at our pleasure terrace. As a spa hotel, we cannot forget to mention our health and wellness programmes that follow the motto: "Harmony of the spirit and body - harmony of good health".

Price list Book now!

Price of accommodation from 27 € per person / night!

Hotel Vitkova Hora - Service

Golfové pobyty
Firemní akce
Svatby
Rodinné oslavy

Hotel Vitkova Hora - Rooms

Jednolůžkový/Dvojlůžkový pokoj
Pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi.  V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.
Apartmán
Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven malým kuchyňským koutem, dále koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem.  Kromě toalety zde najdete také bidet. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.
Komfortní pokoj
Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky. 

Hotel Vitkova Hora - Gastronomy

Restaurace je založená na domácí české kuchyni se zaměřením na zvěřinu a rybí speciality připravované z čerstvých surovin.  V naší vinotéce najdete vína z jižní Moravy a vína vyhlášených francouzských, italských vinařství.  

Hotel Vitkova Hora - Neighbourhood

Hotel se nachází v malebné lokalitě nad lázeňským centrem Karlových Varů. Kolem hotelu vedou lesní stezky přímo do lázeňského centra Karlových Varů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu atraktivit v okolí - rozhledny Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Aberg, termální prameny, veřejné lázně, městské divadlo, galerie umění, muzea a dostihového závodiště. V okolí můžete navštívit hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.
Autem z rychlostní komunikace E6 odbočit do Olšových Vrat a dále pokračovat směr letiště.
Autem z centra města 10 minut směrem na letiště.
Vlakem do stanice Karlovy Vary.
Městským autobusem číslo 8 ze zastávky Tržnice, vystoupit v zastávce Vítkova hora.
Z letiště Karlovy Vary 1km  hotelovým taxi, nebo městským autobusem číslo 8.

Photos of Hotel Vitkova Hora

Hotel Vitkova Hora
View photo

Map of Hotel Vitkova Hora

50.205454444444,12.89629

Large map