Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Suites & Apartments U Tri hrusek, accommodation Ceske Budejovice

Suites & Apartments U Tří hrušek, který se nachází v Českých Budějovicích, nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílužkových pokojích nebo apartmánovém čí rodinném studiu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.  Suites & Apartments U Tří hrušek, který se nachází v Českých Budějovicích, nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílužkových pokojích nebo apartmánovém čí rodinném studiu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.  Penzion se nachází 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II , 200 metrů od Černé věže a 1,2 km od hlavního vlakového nádraží. V Suites & Apartments U Tří hrušek je Vám k dispozici také terasa, konferenční prostory. Možnost zajištění vstupenek a… More and translation… poskytnutí turistických informací. Velkou řadu aktivit si můžete vychutnat přímo na místě nebo v okolí, včetně cyklistiky a pěší turistiky.  Recepce „U Tří hrušek“ je hostům k dispozici každý den a to od 8.00 hod do 22.00 hod Pro naše zákazníky je k dispozici za poplatek uzavřené a kryté parkoviště přímo v srdci objektu určené pro malé automobily a malé i větší motocykly. V objektu lze uschovat i větší počet jízdních kol, tato služba není zpoplatněna. Upozorňujeme zákazníky, že parkování je vhodné pro malé a střední automobily. Vjezd do parkoviště je úzký a manipulace s vozidlem vyžaduje zkušenosti. Počet parkovacích míst je omezený. Parkovací místo je potřeba rezervovat předem.

Price list Book now!

Price of accommodation from 33 € per person / night!

Suites & Apartments U Tri hrusek - Rooms

Každý pokoj je vybaven televizorem, minibarem a posezením. Vlastní koupelna každého pokoje s fénem a vanou nebo sprchový koutem.
Apartmány a Deluxe pokoje mají klimatizaci.

Suites & Apartments U Tri hrusek - Gastronomy

Snídaně „U Tří hrušek“ v historické místnosti s gotickými klenbami Vám nabídne příjemný zážitek a dobrý start do nového dne.

Photos of Suites & Apartments U Tri hrusek

Suites & Apartments U Tri hrusek
View photo

Map of Suites & Apartments U Tri hrusek

48.9768429,14.4729309

Large map