Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension U Elisky, accommodation Brno

Penzion U Elišky se nachází téměř v samotném centru Brna. Nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V penzionu U Elišky najdete ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra Brna. Nesetkáte se s ničím jiným než se vstřícným jednáním a pohodovou atmosférou. V okolí Penzionu naleznete obchody, restaurace, posilovnu, bary a mnoho dalších služeb, které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit. Penzion nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV a DVD. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.

Price list Book now!

Price of accommodation from 15 € per person / night!

Pension U Elisky - Rooms

Penzion nabízí ubytování s kapacitou 20 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV a DVD. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.Ubytování si můžete vybrat z několika variant pokojů.Pokoje Classic jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V pokoji naleznete TV, SAT, DVD, WiFi internet, rychlovarná konvice. Penzion dvoulůžkový a třílůžkový pokoj.Pokoje Premium jsou vybaveny TV, SAT, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvicí konvice, lednicí. Na tomto pokoji můžete v letním období využít balkón s posezením. Na pokoji jsou také k dispozici hudební a filmová DVD. V pokoji Deluxe naleznete LED TV, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvici, fén. TV obsahuje USB port, pro přehrávání Vašich filmů z flash. K pokoji náleží předsíňka. 1,5l neperlivé vody. Na pokoji máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé. V pokoji Apartmá naleznete TV, DVD, WiFi internet, rychlovarnou konvici, rohovou vanu. K pokoji náleží předsíňka a další místonst se šatníkovou skříní. 1,5l neperlivé vody. Na pokoji máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé. V pokoji Exlusive naleznete LED TV (lze připojit USB), WiFi Internet, rychlovarnou konvici, fén na vlasy a za příplatek 100,-Kč/den klimatizaci. Postel je vybavena zdravotní antialergickou matrací s paměťovou pěnou. K pokoji náleží předsíňka, 1.5l neperlivé vody. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávů Nescafe.

Pension U Elisky - Gastronomy

V blízkosti penzionu je celá řada možností stravování v mnoha restauracích či rychlých občerstveních.

Pension U Elisky - Neighbourhood

Penzion se nachází cca 1.5 km od samotného centra Brna. V okolí Penzionu naleznete obchody, restaurace, posilovnu, bary a mnoho dalších služeb, které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit. V nejbližším okolí Penzionu U Elišky můžete najít například tyto objekty: Galerie Vaňkovka (nákupní a společenské centrum - vzdálenost chůzí 5 min), Big One Fitness (fitness centrum určené pro širokou veřejnost - vzdálenost chůzí 5 min), Nákupní centrum Olympia (jedno z největších obchodních a zábavních center v ČR - vzdálenost chůzí 10 min), Hostinec Slunečnice (Vynikající restaurace v těsné blízkosti našeho penzionu s nabídkou denního menu - vzdálenost chůzí 5 min), Cyklostezka (400m od Penzionu začíná cyklostezka, vhodná i pro kolečkové brusle, která Vás zavede až k nákupnímu centru Olympie - vzdálenost chůzí 5 min). , Brněnská přehrada (k výletu můžeme doporučit návštěvu brněnské přehrady. Můžete se projet na parníku, šlapadle i motorovém člunu - vzdálenost chůzí 25 min) či Zoo Brno - vzdálenost chůzí 25 min.
Nejsnáze se k Penzionu dostanete vlastním automobilem. Avšak díky své poloze je penzion snadno dostupný i autobusem. MHD z ulice Úzká (mezi nákupním centrem Vaňkovka a obchodním domem Tesco) autobusem číslo 47 a 49 směr Staré Černovice. Výstupní stanice Psychiatrická léčebna. Od zastávky je vzdálenost k penzionu cca 250m.

Photos of Pension U Elisky

Pension U Elisky
View photo

Map of Pension U Elisky

49.1848728,16.6335858

Large map