Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Chateau St. Havel**** - Wellness hotel, accommodation Prague 4

Our hotel offers 26 double rooms and one deluxe apartment in the tower of a castle. It is a perfect place to stay and experience a romantic atmosphere all together. All rooms are comfortably equipped with furniture of palace style, ensuite bathroom, television with satellite reception, minibar and a safe deposit box. All rooms are air-conditioned, which you will find useful especially during hot summer days. Free broad band internet access is available throughout the whole hotel building. The restaurant is situated in the chateau hall of the Chapel of St. Havel. It offers meals that are prepared in the spirit of old traditional recipes, enriched by modern cuisine which results in a light and delicious tastes that will certainly satisfy all your senses. The hotel has a golf course with the… More and translation… unique driving over a pond surface.

Price list Book now!

Price of accommodation from 126 € per room / night!

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - Service

Hotel nabízí velké množství pobytových balíčků / wellness pobyty, gurmánské zážitky, golfové pobyty i pro začátečníky /, které jsou cenově zvýhodněny.

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - Rooms

Hotel nabízí 26 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v zámeckém stylu, koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem, minibarem, trezorem, klimatizací, bezplatnou WiFi a rychlovarnou konvicí na kávu či čaj. Luxusní apartmán ve věži zámku je jedinečnou nabídkou pro svou romantičnost a atraktivitu.

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - Gastronomy

V naší zámecké restauraci dbáme hlavně na to, aby si každý náš zákazník našel to své. Nabízíme vám pokrmyzaložené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie.Šéfkuchařem naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci.

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel - Neighbourhood

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 - Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí nadstandardní ubytování na zámku v klidném prostředí, s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.
Hotel je z centra Prahy dostupný MHD - metrem C do stanice Budějovická a odtud autobusem č.121 do zastávky Nádraží Krč, cesta trvá cca 20 - 30 minut.
Dále je možné využít spoj vlakem. Přímo k hotelu jede vlak z Hlavního nádraží a cesta trvá 11 minut.
Hosté mají možnost během svého pobytu denně využít bezplatné taxi při cestě z hotelu na Václavské náměstí či do zaměstnání se sídlem na Praze 4.

Photos of Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

Chateau St. Havel**** - Wellness hotel
View photo

Map of Chateau St. Havel**** - Wellness hotel

50.035392777778,14.447596111111

Large map