Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


HOTEL ELISKA, accommodation Karlovy Vary

Hotel se nachází v klidné  lázeňské zóně , nedaleko kolonády a vřídelních minerálních pramenů a  sousedí s historickým Pravoslavným kostelem. Hotel stojí na terasovitém vršku, obklopen zahradou a skalkami. Je to nádherná historická budova se štukovými ozdobami. V blízkosti hotelu je mnoho restaurací, kaváren, vináren, obchodů a butiků. Cca 400 m od hotelu je historická divadelní budova, několik dalších  kostelů , bazény s minerální vodou a lázněmi. Hotel se nachází v klidné  lázeňské zóně , nedaleko kolonády a vřídelních minerálních pramenů a  sousedí s historickým Pravoslavným kostelem. Hotel stojí na terasovitém vršku, obklopen zahradou a skalkami. Je to nádherná historická budova se štukovými ozdobami. V… More and translation… blízkosti hotelu je mnoho restaurací, kaváren, vináren, obchodů a butiků. Cca 400 m od hotelu je historická divadelní budova, několik dalších  kostelů , bazény s minerální vodou a lázněmi. Hotel má 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových pokojů a 5 apartmánů. Každý pokoj je atypický a jiný! Hotel zajišťuje léčení, vstupní lékařské prohlídky, odborné konzultace, léčebné procedury, saunu a masáže.  V hotelu je restaurace pouze pro hotelové hosty, kde je možné si zajkoupit obědy i večeře, včetně nápojů. Hotel má vlastní, bezplatné, hlídané parkoviště! 50 km od hranic s Německem, 25 km lyžařské středisko v Krušných horách, 8 km hrad Loket, 35 km Mariánské a Františkovy Lázně.

Price list Book now!

Price of accommodation from 75 € per person / night!

HOTEL ELISKA - Service

Možnost, rybolovu, lovení zvěře, turistika, jízda na koni, let balonem, aj.

HOTEL ELISKA - Rooms

Pokoje jsou vybaveny klasickým nábytkem, v každém pokoji samostatná koupelna s vanou nebo sprchou, WC, sušákem na vlasy, toaletními potřebami, žepanem, pantoflemi, osuškami a ručníky!
V každém pokoji plazmová televize se satelitními programy v několika světových jazycích, rádio, budík, telefon. Po celém hotelu bezplatně Wi-fi a v hotelové hale počítačový koutek.
Převážná část pokojů má balkon nebo terasu.

HOTEL ELISKA - Gastronomy

Týdenní jíédelní lístek, s možností výběru ze 4 chodů

HOTEL ELISKA - Neighbourhood

Celé okolí hotelu je lemováno stromy a krásnou přírodou!
200 od hotelu je stanice MHD, meziměstské autobusové nádraží je 500 od hotelu, 1 km je vlakové nádraží a 8 km mezinárodní letiště Olšová vrata.

Photos of HOTEL ELISKA

HOTEL ELISKA
View photo

Map of HOTEL ELISKA

50.2241322,12.8753807

Large map