Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Anette, accommodation Prague 5

Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem a rádiem. Dále je možnost zapůjčení SAT-TV. V hotelu Balkán je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem a lázní, dále pak hernu, kde je prostor pro malé privátní oslavy. K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni. V hotelu je také možné platit kreditní kartou. Hotel akceptuje tyto kreditní karty: VISA, EC/MC .

Price list Book now!

Price of accommodation from 51 € per room / night!

Hotel Anette - Service

Hotel Anette pořádá akce dle dohody s klienty.

Hotel Anette - Rooms

Hotel Anette nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Možné je se ubytovat v apartmánu, který je složen z obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Cena za pokoje je uvedena včetně snídaně.

Hotel Anette - Gastronomy

K hotelu Anette patří také restaurace. Ta nabízí tradiční česká jídla. Restaurace je vhodná také pro uspořádání rodinných oslav, firemních akcí, svateb, promocí a podobně.

Hotel Anette - Neighbourhood

Hotel Anette se nachází nedaleko nábřeží Vltavy.  Na druhé straně Vltavy se nachází Karlovo Náměstí, Botanická zahrada Univerzity Karlovy či Vyšehrad. Při příjemné procházce po Vltavském nábřeží se Vám naskytne pohled na Pražský hrad a mnoho pamětihodností.
Hotel Anette je 5 minut chůze vzdálen od stanice metra Anděl nebo Karlovo náměstí. Dále je zde tramvajová a autobusová obslužnost. Centrum: 2500m. Letiště 15 min autem.

Photos of Hotel Anette

Hotel Anette
View photo

Map of Hotel Anette

50.072079166667,14.408632222222

Large map