Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Cerny kun, accommodation Hradec Kralove

Stylový rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města.  Stylový rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města. Poskytuje ubytování v devíti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkových pokoji. Součástí každého luxusního pokoje penzionu Černý kůň je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky, televizor se satelitním příjmem, telefon. Možnost vysokorychlostního připojení k internetu formou wi-fi sítě. Penzion také disponuje vlastním uzavřeným… More and translation… parkovištěm, které je pro hosty zdarma.

Price list Book now!

Price of accommodation from 24 € per person / night!

Pension Cerny kun - Rooms

Všechny pokoje mají vlastní socíální zařízeí, TV, minibar a velký pracovní stůl. Každý z pokojů má vstuplí předsíňku s dveřmi do pokoje, což ocení hlavně hosté, kteří potřebují nerušený spánek.

Pension Cerny kun - Neighbourhood

Z dopravního terminálu v Hradci králové se k nám dostanete trolejbusem číslo 3 směr Albert nebo Plačice. Vystupovat budete na zastávce Anenské náměstí. Penzion se od zastávky nachácí cca 50m přes cestu po směru odjezdu trolejbusu.

Photos of Pension Cerny kun

Pension Cerny kun
View photo

Map of Pension Cerny kun

50.20365098801,15.79221800463

Large map