Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Pod Vinici, accommodation Pardubice

Penzion Pod Vinicí je umístěn v prvním patře budovy. V přízemí je pro naše hosty otevřena také restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni. Všechny pokoje mají výhled na sportovní areál a park a zajistí Vám tak maximální klid na odpočinek. Penzion Pod Vinicí je umístěn v prvním patře budovy. V přízemí je pro naše hosty otevřena také restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni. Všechny pokoje mají výhled na sportovní areál a park a zajistí Vám tak maximální klid na odpočinek. Pro hosty našeho penzionu Pardubice je zajištěno bezplatné parkování ve dvoře. V areálu penzionu Pardubice se nacházejí tenisové a volejbalové kurty, herna stolního tenisu, fitnes, fotbalové hřiště. Všechna sportoviště… More and translation… si hosté našeho penzionu Pardubice mohou pronajmout.

Price list Book now!

Price of accommodation from 18 € per room / night!

Pension Pod Vinici - Rooms

Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV. Kompletní prostory našeho ubytování Pardubice jsou  pokryty volně dostupným internetovým signálem (WiFi). Maximální kapacita našeho penzionu je 20 lůžek. Našim hostům je k dispozici zdarma lednice a rychlovarná konvice.

Pension Pod Vinici - Gastronomy

Pro naše hosty je otevřena restaurace, kde nabízíme snídaně, polední menu a minutkovou kuchyni.

Pension Pod Vinici - Neighbourhood

Jedna z mnoha pardubických cyklostezek vede přímo kolem naší restaurace Pod Vinicí a penzionu Pardubice. I to je jeden z důvodů, proč je náš penzion Pardubice hojně vyhledáván nadšenci tohoto sportu.  
200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází zastávka MHD, která zajišťuje přímé spojení s vlakovým a autobusovým nádražím, zimním stadionem,

Photos of Pension Pod Vinici

Pension Pod Vinici
View photo

Map of Pension Pod Vinici

50.029020277778,15.781071944444

Large map