Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension U Naseda, accommodation Liberec

Penzion U Našeda vás vítá v centru Liberce. Součástí Penzionu U Našeda je příjemná a útulná kavárna s kvalitní nabídkou kávy, drobných pokrmů a exkluzivních francouzských vín. Přijeďte se pobavit do Liberce a ubytujte se v Penzionu U Našeda. Penzion poskytuje pohodlné ubytování v malém či velkém apartmá s vybavenou kuchyňkou, sprchovým koutem a wifi připojením zdarma. V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku. Penzion U Našeda vás vítá v centru Liberce. Součástí Penzionu U Našeda je příjemná a útulná kavárna s kvalitní nabídkou kávy, drobných pokrmů a exkluzivních francouzských vín. Přijeďte se pobavit do Liberce a ubytujte se v Penzionu U Našeda. Penzion poskytuje… More and translation… pohodlné ubytování v malém či velkém apartmá s vybavenou kuchyňkou, sprchovým koutem a wifi připojením zdarma.  Možnost rezervování salónku nebo celé kavárny pro soukromé akce nebo obchodní jednání. V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku. V pátek a sobotu můžou být v objektu společenské akce (do 24.00 hod.), možnost zvýšeného hluku.

Price list Book now!

Price of accommodation on request.

Pension U Naseda - Rooms

MALÝ APARTMÁN - V pokoji jsou dvě lůžka, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou, žehličkou, rádiem a WiFi internetem.
VELKÝ APARTMÁN - PRVNÍ POKOJ - má rozkládací gauč, jídelní stůl se 4 židlemi, kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a žehličkou, rádiem a WiFi internetem. DRUHÝ POKOJ - má 3 lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a separátním WC.

Pension U Naseda - Gastronomy

V kavárně je možné najít exkluzivní francouzská vína a velký výběr rozlévaných vín. Mléčné koktejly, velký výběr zákusků a pečiva, různé druhy kávy a čaje. Točené pivo Svijany 11, lahvové nealkoholické pivo.

Photos of Pension U Naseda

Pension U Naseda
View photo

Map of Pension U Naseda

50.7709204,15.053887

Large map