Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA, accommodation Ostrava

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu.   Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením… More and translation… k internetu. Hotel tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum Ostravy s mezinárodní silnicí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky. Mimo ubytování hotel nabízí moderní konferenční prostory pro firemní akce, konference, semináře, prezentace firem, školení, společenské a gastronomické akce, svatby, promoce, rodinné oslavy, plesy. V rámci pořádání kongresových akcí poskytujeme ucelený gastronomický servis – coffee breaky, obědy, večeře, rauty atd. Nabízíme zajištění cateringu i mimo hotel. Kongresová činnost: Harmony Club Hotel nabízí středně velké kongresové prostory, které jsou ideální pro pořádání společenských akcí, obchodních jednání, prezentací, školení či přijímacích pohovorů. Všechny kongresové prostory disponují denním světlem, internetovým připojením a klimatizací. Co do uspořádání, jsou kongresové prostory velmi variabilní a vzájemně propojitelné tak, aby maximálně vyhovovaly Vašim individuálním požadavkům. Samozřejmostí je zajištění coffee breaků, pracovních obědů a dalších gastronomických služeb profesionálním hotelovým personálem.

Price list Book now!

Price of accommodation from 55 € per room / night!

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Rooms

Hotelová ubytovací kapacita zahrnuje celkem 150 příjemně zařízených pokojů. K dispozici je 90 jednolůžkových pokojů a 60 dvojlůžkových pokojů v provedení MANAGER a Standard. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, LCD televizorem s rozšířenou nabídkou kabelových nebo satelitních programů, internetovým připojením zdarma a telefonem s přímou volbou.

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Gastronomy

Restaurace: Hotelová restaurace s celkovou kapacitou 80 míst nabízí moderní kuchyni od předkrmů po dezerty. Denně od 6:30 do 10:00 jsou zde připraveny bohaté snídaně ve formě švédských stolů. Nejen hoteloví hosté následně mohou využít nabídky poledního menu, nebo výběru ze stálého jídelního lístku. Restaurace disponuje několika letními terasami s možností příjemného posezení a v letních měsících nabízíme také pravidelné grilování.

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA - Neighbourhood

Hotelu na dosah:
Dolní oblast Vítkovice – národní kulturní památka industriálního vzhledu (2 km),
Hornické muzeum Landek – největší hornické muzeum v České republice 7,4 km),
Budova nové radnice – nejvyšší radniční věž v České republice s vyhlídkou (3,2 km),
ZOO Ostrava – zoologická zahrada s více než 50tiletou tradicí (5,8 km),
Stodolní ulice – fenomén ostravského kulturně-společenského života (2,8 km),
Slezskoostravský hrad – ostravská historická památka (3,9 km),
Moravskoslezské Beskydy – pohoří s největší chráněnou krajinnou oblastí České republiky (přibližně 35 km).
Harmony Club Hotel Ostrava se nachází pouhých 5 minut od centra města. Výhodné je také strategické umístění – hotel leží pouhých 18 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a přibližně 65 kilometrů severozápadně od státní hranice se Slovenskem. Pohodlné napojení na železniční i autobusová nádraží zajišťuje hned několik zastávek MHD v okolí hotelu.

Photos of HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA

HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA
View photo

Map of HARMONY CLUB HOTEL OSTRAVA

49.829165,18.2618025

Large map