Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Black Bridge - Hotel Apartment, accommodation Prague 9

Ubytování v luxusních apartmánech s kuchyňkou, terasou a garáží přímo na golfovém hřišti. Vyhlášená restaurace. Bydlení uprostřed zeleně s výbornou dostupností do centra Prahy. Black Bridge - Hotel Apartment Vám nabízí ubytování ve dvanácti designově zařízených apartmánových vilkách (2+kk). Každá z vilek umožňuje posezení na terase s výhledem na golfové hřiště a garáž pro Vaše auto. V hlavní budově, kousek od Vás, se nachází recepce, restaurace, golfový obchod a konferenční místnost. Během pobytu si můžete zahrát golf na jednom z 10ti nejlepších golfových hřišť České republiky. V blízkém okolí je nejrozlehlejší nákupní centrum ČR s multikinem, fitness a řadou obchodů, jehož součástí je stanice metra… More and translation… Černý Most. Díky poloze resortu v rekreační oblasti můžete okolí využít pro procházky, vyjížďky na kole, pozorování ptactva, rybolov aj.  Pobyt v Black Bridge - Hotel Apartment je ubytování v evropské metropoli a přece v přírodě.

Price list Book now!

Price of accommodation from 63 € per room / night!

Black Bridge - Hotel Apartment - Service

Balíček ubytování + golf pro 1 - 3 osoby
1 osoba - 4099 Kč
2 osoby - 7199 Kč
3 osoby - 9999 Kč
Cena zahrnuje: ubytování na 1 noc, snídani v restauraci Black Bridge, 2x fee na 18 jamek pro 1 osobu, 2x 50 míčů na driving range pro 1 osobu
Balíček lze využít od pondělí do neděle.

Black Bridge - Hotel Apartment - Rooms

Každý apartmán se nachází v nadstandardně vybavené samostatné přízemní vilce. Komfort našich hostů je zajištěn díky nadstandartní velikosti pokojů, exkluzivnímu nábytku, kuchyňskému koutu s ledničkou, samostatné koupelně a klimatizaci. Ráno si dopřejete posezení na terase s výhledem na golfové hřiště. Každý aparmán disponuje uzamykatelnou garáží.

Black Bridge - Hotel Apartment - Gastronomy

Restaurace Black Bridge nabízí českou i mezinárodní kuchyni ve vysoké kvalitě, vždy z čerstvých surovin.

Black Bridge - Hotel Apartment - Neighbourhood

Díky skvělé poloze resortu na východním okraji Prahy lze podnikat jak výlety do historického centra Prahy, tak i do blízkého okolí. Ve Středočeském kraji najdete mnoho krásných míst, které stojí za to navštívit. Například Mělník, Kutná Hora a Kolín.
Metro linka B - stanice Černý Most
Autobus 109, 163 - zastávka Dolní Počernice
Autobus 263 - zastávka Škola Dolní Počernice
Příměstský vlak - zastávka Praha - Dolní Počernice

Photos of Black Bridge - Hotel Apartment

Black Bridge - Hotel Apartment
View photo

Map of Black Bridge - Hotel Apartment

50.093291,14.586503

Large map