Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension V Suchu J622, accommodation Bohdalovice

Penzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v  hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V  objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha. Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova. Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma. Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu… More and translation… řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem. Penzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v  hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V  objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha. Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova. Parkování je zajištěno přímo v  areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma. Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem. Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.        

Price list Book now!

Price of accommodation from 26 € per person / night!

Pension V Suchu J622 - Rooms

Penzion má šest originálních pokojů, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout, jeden pokoj má koupelnu s vanou. V každém pokoji je TV, minibar, fén a WiFi připojení, které je zdarma.
Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.
V jednom pokoji je umístěna kuchyňská linka s varnou deskou a lednicí, který nabízíme jako apartmán. Je vhodný pro rodinu s malými dětmi nebo jako kombinace pokojů č. 5 a 6 jako dvojpokojový apartmán pro větší skupinu.
Postele jsou velmi prostorné, komfortní a bytelné. Na pěti pokojích jsou manželské postele, jeden pokoj má lůžka oddělená. Přistýlky nabízíme na pohodlných rozkládacích pohovkách, které jsou krom jednoho, ve všech pokojích. Pohodlně se na nich vyspí dospělý člověk i dvě menší děti.
Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně, parkování, WiFi připojení, daní a všech poplatků. Součástí ceny je také obsah minibaru.
Snídaně se podávají od 8 do 10 hod. V den odjezdu je třeba opustit pokoj do 10 hod. Příjezd je možný do 18 hod. nebo po telefonické domluvě.

Pension V Suchu J622 - Gastronomy

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně.
Snídaně se podávají od 8 do 10 hod.
Doporučíme Vám osvědčená restaurační zařízení jak v historickém centru Českého Krumlova, tak i v jeho okolí. 

Pension V Suchu J622 - Neighbourhood

Penzion V Suchu Český Krumlov nabízí víc ...
Penzion V Suchu Vám kromě ubytování v Českém Krumlově doporučuje řadu dalších možnosti, jak si můžete zpříjemnit pobyt v Českém Krumlově. Na Vaši navštěvu čeká řada turistických zajímavostí města Český Krumlov i okolí. Nevynechte prosím zejména tato místa:
státní hrad, zámek Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk nad Vltavou, národní park Šumava, hora Kleť, CHKO Blanský les a dále vybírejte z bohaté nabídky všech možností ...
autobusové nádraží - 1000 m
autobusová zastávka městské dopravy - 50 m
vlakové nádraží - 4000 m

Photos of Pension V Suchu J622

Pension V Suchu J622
View photo

Map of Pension V Suchu J622

48.803768817995,14.314364097623

Large map