Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Cuba Bar & Hostel, accommodation Ceske Budejovice

Cuba Bar and hostel offers quality, stylish and still very cheap accommodation in central Czech Budějovice, just 5 minutes walk from Premysl Otakar II Square. The ground floor is located Cuban stylish cocktail bar that also in-service bar serves as the reception. Price from CZK 350 per person per night! Free parking. The summer garden is in operation connected to the bar for a pleasant meeting with other people During this time hostel offers 10 beds and 3 beds in three rooms. There are shared facilities (bathroom with hairdryer, toilet), fully equipped kitchen, common room with TV, PC and board games, magazines. Of course there is a bar and rooms on the Wi-Fi connection for free. The hostel is located in a historic building in conservation area boundary Czech Budejovice. The buildings… More and translation… around a public parking spaces. Bus and train station located about 700 meters. Public transport only 2 minutes walk (150 m) Self-catering - fully equipped kitchen appliances - fridge, stove, microwave, toaster, blender - and dishes. Available for free coffee, tea, sugar, salt, pepper and oil. Cuba Bar, as the name suggests, is aimed not only at cocktail parties, but especially the original offer of rums from around the world. You can taste about 80-bit types and brands. We shoot beer brands Budweiser Budvar.

Price list Book now!

Price of accommodation from 14 € per person / night!

Cuba Bar & Hostel - Rooms

2x 4-bed room (one room with extra bed) 1 double room (twin room) double room can also be used as a single (at reduced price) with four rooms can use as a triple (at reduced price) for group booking discount! - 10 to 11 people shared facilities - toilet, bathroom, communal lounge with TV and PC, and a fully equipped kitchen, free Wi-Fi throughout the building

Cuba Bar & Hostel - Gastronomy

Self-catering - fully equipped kitchen appliances - fridge, stove, microwave, toaster, blender - and dishes. Available for free coffee, tea, sugar, salt, pepper and olive oil. Near the hostel restaurant and pizzeria.

Cuba Bar & Hostel - Neighbourhood

Okolí: Hostel leží na hranici památkové zóny Českých Budějovic. Je zde k vidění mnoho historických městských domů, většina je již zrekonstruována. V přízemí budovy je příjemný stylový bar se specializací na širokou nabídku rumů z celého světa. Můžete zde ochutnat přes 80 druhů a značek. V těsném okolí hostelu je pekárna, DVD půjčovna s trafikou a indická restaurace. O pár ulic dál můžete navštívit nejznámější diskotéku v okrese. Cestou na náměstí míjíte známý městský park Na Sadech. Posléze dojtete do historického jádra Českých Budějovic, kde můžete využít vše, co takové centrum nabízí - historické památky, řadu restaurací, klubů, čajoven, kaváren a obchodů, poštu i banku. Nejznámější z památek, které můžete navštívit je vyhlídková Černá věž, proslulá restaurace Masné Krámy a samozřejmě samotné náměstí. Nedaleko náměstí je umístěn uprostřed parku veřejný plavecký bazén. tipy na výlet - nejvyhledávanější destinace v okolí: 5 km od Českých Budějovic : zámek Hluboká nad Vltavou, Zoo Hluboká nad Vltavou 10 km od Českých Budějovic: vesnička Holašovice - ukázka selského baroka - UNESCO 25 km od Českých Budějovic: Český Krumlov - UNESCO 25 km od Českých Budějovic: Třeboň
Jak k nám / Spojení autem: GPS souřadnice: Loc: 48°58'38.906"N, 14°28'47.468"E směrem z Prahy přes Písek – na první víceúrovňové křižovatce silnice E49 zahnout doleva – Strakonická – Nádražní. Přeject 3 světelné křižovatky rovně a u čtvrté (po levé straně železniční viadukt) zahnout vpravo – Rudolfovská. Poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou – na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům – Cuba Bar a Hostel. Směrem z Prahy přes Tábor – Silnice E55 – ulice Pražská . Směrem z Tábora stále rovně po hlavní až uvidíte po pravé straně obchod OBI. Jste na velké světelné křižovatce, dáte se doleva (Nádražní) a druhou následující světelnou křižovatkou vpravo (Rudolfovská) Poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou – na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům – Cuba Bar a Hostel Směrem z Českého Krumlova – silnice E55, na první víceúrovňové křižovatce (není světelná) se dejte vpravo a držte se stále rovně. Odbočte na sjezd vpravo před mostem nikoli až za ním! (Mánesova-Nádražní) Přejedete 8 světelných křižovatek a na deváté se dáte vlevo(na předposlední křižovatce vidíte vpravo vlakové nádraží a vlevo Merkury centrum- autobusové nádraží)Po odbočení vlevo(Rudolfovská) se dáte poslední možnou odbočkou vpravo před další světelnou křižovatkou – na první následující křižovatce se nachází vlevo rohový dům – Cuba Bar a Hostel. autobusem: Na konečnou zastávku – autobusové nádraží Merkury centrum. Veřejnou hromadnou dopravou- trolejbusem číslo 3,4 nebo 1. Vystupte na třetí zastávce – Poliklinika Sever, uvidíte tuto budovu a když přijdete čelem k ní dáte se vpravo, na první křižovatce rohový dům je Cuba Bar a Hostel Pěšky: 5 – 10 min chůze . Dejte se Dvořákovou nebo Chelčického k Lannově třídě. Po té se vydáte směr vlevo a dojdete až ke kolmé ulici Jeronýmova. Tou se dejte vpravo, dojdete k ulici Rudolfovská, využijte přechod abyste ji přešli a pokračujte stejným směrem Otakarovou. Na první křižovatce uvidíte Cuba Bar a Hostel vlakem: Využijte stejnou veřejnou hromadnou dopravu jako u cesty autobusem, nádraží si sousedí. Nebo můžete jít pěšky. Když vyjdete z nádraží, vejděte na Lannovu třídu přes světelný přechod (vpravo) a postupujte stejně jako u cesty autobusem.

Photos of Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar & Hostel
View photo

Map of Cuba Bar & Hostel

48.9774857,14.4799238

Large map