Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Praha, accommodation Destne v Orlickych horach

*** hotel Praha in Deštné v Orlických horách is located directly infront of the ski areal in Deštné. The hotel is situated near by the main road, parking place for cars is at the hotel and is watched over by camera system. Hotel Praha offers comfortable accommodation in the surroundings with a nice nature scenery. There are a very good conditions for relax, touristik, horse-riding, mounain bike riding, and in the winter time skiing first of all. Its kitchen is well known for ist delicious czech kitchen and a quality wine offer. The accommodation in hotel Praha is suitable not only for individual tourists,but also for bigger families , smaller groups or company meetings.

Price list Book now!

Price of accommodation from 29 € per person / night!

Hotel Praha - Service

TERMÍN: 31.07.-01.08.2010- WESTERNOVÉ ZÁVODY V DEŠTNÉM / cca 400m od hotelu/- turistická jízdárna ADAM

TERMÍN: 06.-08.08.2010- TRADIČNÍ SLAVNOSTI - TAVENÍ SKLA DŘEVEM

Hotel Praha - Rooms

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou.
Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek.

Hotel Praha - Gastronomy

Restaurace hotelu Praha nabízí pokrmy domácí české kuchyně, různé úpravy těstovin, oblíbené šťavnaté steaky, lehké zeleninové saláty, maličkosti k zasycení v podobě toastů a omelet, jídla pro děti, sladké dezerty i zmrzlinové poháry. Nechybí ani nabídka kvalitních vín, míchaných nápojů, nealko i alkoholických nápojů.

Hotel Praha - Neighbourhood

Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí / zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, Kuks/, Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích.

Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí.
Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců.

Výhodné ceny lyžařských permanentek, ať již jednodenních, bodových či víkendových a výhodná poloha tohoto hotelu naproti sedačkové lanovce, kde probíhá i noční lyžování, předurčují ubytování v hotelu Praha k nanejvýš atraktivním nabídkám v tomto regionu.
Hotel leží přímo u hlavní silnice vedoucí obcí Deštné v Orlických horách.

Photos of Hotel Praha

Hotel Praha
View photo

Map of Hotel Praha

50.299983426721,16.365757401172

Large map