Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Edison, accommodation Brno

PENSION EDISON nabízí ubytování v klidném prostředí města Brna. Pension je situován na kraji areálu brněnského Technologického parku. Je snadno dostupný automobilem i tramvají (linka 12, zastávka Technologický park) nebo autobusem (linka 53, zastávka Podnikatelská). Dojezdová vzdálenost autem k areálu BVV a do centra města je do 10 minut. Poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových moderně zařízených pokojích s připojením k internetu. Pension je nekuřácký.

Price list Book now!

Price of accommodation from 31 € per person / night!

Pension Edison - Rooms

Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon. Dvoulůžkový pokoj typu Standard - velikost cca 18 m čtverečních, předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, židle, komoda, křeslo. Jeden pokoj je přizpůsoben pro pobyt hostů na invalidním křesle. Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe - velikost cca 20 m čtverečních , velmi pěkný, prostorný a světlý pokoj. Předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, 2 židle, křeslo, komoda, telefon, rychlovarná konvice, fén. Dvoulůžkový Pokoj Typu Deluxe+ - velikost cca 20 m čtverečních, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, 2 židle, křeslo, komoda telefon, rychlovarná konvice, fén.

Pension Edison - Gastronomy

Snídaně je zahrnuta v ceně a podává se od 7:30 do 10 hodin v jídelně v přízemí penzionu. Nabízíme možnost stravování v Rebio restauraci, která se nachází v objektu Pensionu. Restaurace nabízí vegetariánské pokrmy z bio potravin. Restaurace je otevřena od Po - Pá (11:00 -14:00).

Pension Edison - Neighbourhood

Pension je situován na kraji areálu brněnského Technologického parku. Je snadno dostupný automobilem i tramvají (linka 12, zastávka Technologický park). Dojezdová vzdálenost autem k areálu BVV a centra města je do 10 minut.

Photos of Pension Edison

Pension Edison
View photo

Map of Pension Edison

49.228562,16.5761024

Large map