Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Vaka, accommodation Brno

Hotel Vaka Vám nabízí komfortní ubytování v Brně, nedaleko areálu nákupního centra Královo Pole. Všechny pokoje Hotelu Vaka jsou nekuřáčké a jsou nadstandardně vybaveny. K dispozici máme celkem 21 dvoulůžkových pokojů, z toho 1 pokoj zařízený pro tělesně postižené. V jejich vybavení nechybí TV + SAT, minibar, plně vybavený kuchyňský kout a telefon s přímou volbou. V celém objektu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

Price list Book now!

Price of accommodation from 33 € per person / night!

Hotel Vaka - Neighbourhood

Sportovní centrum které se nachází asi 5 min. od hotelu nabízí: venkovní tenisové kurty i halu, bowling, squash, fitness (posilovna, sauna, whirlpool, bazének, spinning, yoga a aerobic), kavárny, vinárny, plavecký bazén, hokejová hala a fotbalový stadion. Golfové simulátory 100 m od hotelu. Na sportovní centrum navazuje chráněný park Lužánky, ve kterém je možno relaxovat, sportovat, běhat či jezdit na kolečkových bruslích. Nacházejí se zde 2 tenisové areály s restauracemi a občerstvením a volejbalové hřiště. Konferenční sál s místností 100 m od hotelu.
V nákupním centru Královo Pole se dále nachází kadeřnictví, bowling, kavárny a další obchody. Součástí obchodního centra je benzínová pumpa s myčkou aut.

Photos of Hotel Vaka

Hotel Vaka
View photo

Map of Hotel Vaka

49.217878611111,16.6092075

Large map