Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova, accommodation Nachod

Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí 4km od Náchoda, mezi Orlickými horami a Krkonošemi, v kouzelném kraji kladského pomezí. V okolí je velké množství turistických a kulturních památek. Vhodné pro rodiny s dětmi a ty kteří hledají odloučení od ruchu města. Domácí mazlíčci ubytujeme, koně ustájíme. Před penzionem je uzavřené parkoviště, uzamykatelná kóje pro kola. Oplocené pískoviště, trampolína. Zastřešený venkovní gril pro celoroční grilování. Naši hosté si oblíbili kneipování v raní rose a chůzi po oblázkách. Pro dokonalý odpočinek slouží venkovní lehátka a velká zastřešená terasa. Možnost zapůjčení holí na NORDIC WALKING zdarma. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ubytujeme zdarma. Pokud si… More and translation… přivezete pro dítě do 2 let cestovní postýlku je též zdarma. Při rezervaci je nutné nahlásit i dítě které bude bez nároku na lůžko i psa. V případě, že nebude předem nahlášeno, nelze ubytovat.

Price list Book now!

Price of accommodation from 25 € per person / night!

Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova - Service

Velikonoční pobyt s koledou - Staročeské Velikonoce v Babiččině údolí Ratibořice
Pobyt ve dnech májových svátků
Pobyt ve dnech letních prázdnin 6 dní 5 nocí

Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova - Rooms

V patře 2 třílůžkové pokoje s balkonem a posezením. Možnost přistýlky /dětská postýlka děti do 2 let/. Přízemí 1 pokoj třílůžkový - manželská postel s patrem.
Přízemí 1 pokoj dvoulůžkový. Každý pokoj má koupelnu s vanou a WC /mýdlo,ručníky/. Kuchyňka s jídelnou - mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednička.
Velká zastřešená terasa skýtá posezení po celý rok.

Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova - Gastronomy

V ceně ubytování je snídaně. Teplé nápoje, káva, čaj, mléko, kakao, po celou dobu pobytu zdarma. Dobrá voda z naší studny zdarma. V našem penzionu se nevaří. Možnost večeří je ve 4 km vzdáleném Náchodě, nebo 3km vesnické hospodě, kde výborně za lidové ceny vaří. Dále je možnost objednání a dovozu pizzi, grilování a opékání venku. Pro klienty kteří nepřijedou autem jsme schopni po předchozí domluvě večeře dovézt z restauračního zařízení.

Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova - Neighbourhood

Penzion Ve Srubu je zasazen do krásné přírody,cca 4km od centra Náchoda, kde lze využít veškerých kulturních a sportovních služeb. Přímo v Náchodě je krásný zámek, Pevnost Dobrošov a mnoho dalších zajímavostí. V okolí najdou milovníci turistiky zajímavé cíle: Babiččino údolí, mnoho rozhleden , Adršpašsko-teplické skály, apod. Veškeré informace naleznete na www.kladskepomezi.cz
Penzion Ve Srubu se nachází při hlavní trase Náchod - Trutnov, od centra Trutnova je vzdálen 4km.

Photos of Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova

Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova
View photo

Map of Pension ve Srubu a Sedlarstvi Horni Radechova

50.46617,16.147013611111

Large map