Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel TOMMY, accommodation Nachod

Hotel Tommy je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části Náchoda. Luxusní ubytování v hotelu s kapacitou 30 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, celková kapacita 70 osob. Součástí hotelu je relax centrum - krytý bazén s protiproudem, masážní vana whirlpool, finská sauna,hydromasátní vana a několik druhů relaxačních i rekondičních masáží. Pro hotelové hosty nabízíme hlídané parkoviště, kongresový sál pro 100 osob. Máte zájem o wellness pobyt v hotelu Tommy? Příjezd po 21. hodině je nutno hlásit telefonicky.

Price list Book now!

Price of accommodation from 30 € per person / night!

Hotel TOMMY - Rooms

Pokoje jsou rozděleny do kategorie economy class, standard class a superior class. Všechna lůžka na pokojích jsou plnohodnotná a maximálně pohodlná.
Vybavení pokojů dále zahrnuje TV – LCD, telefon s přímou volbou a pevné připojení na internet. Koupelny se sprchovým koutem a WC jsou samozřejmostí.
Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem. Na pobyt nepřijímáme děti mladší 10ti let.

Hotel TOMMY - Gastronomy

Lobby bar: nabídka studené kuchyně, dezertů, teplých a studených nápojů. Restaurace: snídaně, večeře, mezinárodní speciality.

Hotel TOMMY - Neighbourhood

V tomto pozoruhodném regionu vymezeném řekami Metují, Úpou a Jestřebími horami žije na rozloze 900 km2 asi 120 000 přívětivých lidí. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Kladské pomezí je krajinou, která svojí členitostí, přírodními zajímavostmi a kulturními památkami může uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.
Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 2500 m Vlakové nádraží: 2000 m

Photos of Hotel TOMMY

Hotel TOMMY
View photo

Map of Hotel TOMMY

50.429725,16.174752777778

Large map