Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel TOMMY, accommodation Nachod

Hotel Tommy je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části Náchoda. Luxusní ubytování v hotelu s kapacitou 30 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, celková kapacita 70 osob. Součástí hotelu je relax centrum - krytý bazén s protiproudem, masážní vana whirlpool, finská sauna,hydromasátní vana a několik druhů relaxačních i rekondičních masáží. Pro hotelové hosty nabízíme hlídané parkoviště, kongresový sál pro 150 – 200 osob. Příjezd po 18.00 nutno hlásit telefonicky na tel. čísle +420 491 452 452

Price list Book now!

Price of accommodation from 29 € per person / night!

Hotel TOMMY - Rooms

Pokoje jsou rozděleny do kategorie economy class, standard class a superior class. Všechna lůžka na pokojích jsou plnohodnotná a maximálně pohodlná. Vybavení pokojů dále zahrnuje TV – LCD, telefon s přímou volbou a pevné připojení na internet. Koupelny se sprchovým koutem a WC jsou samozřejmostí. Pro rodiny s dětmi je možné předem objednat dětskou postýlku. Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem.

Hotel TOMMY - Gastronomy

Lobby bar: nabídka studené kuchyně, dezertů, teplých a studených nápojů.
Restaurace: snídaně, večeře, mezinárodní speciality, speciality z ryb a mořských plodů, vlastní výroba moučníků – dezertů, jejich přípravu zajišťuje prvotřídní mistr cukrář.

Hotel TOMMY - Neighbourhood

V tomto pozoruhodném regionu vymezeném řekami Metují, Úpou a Jestřebími horami žije na rozloze 900 km2 asi 120 000 přívětivých lidí. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Kladské pomezí je krajinou, která svojí členitostí, přírodními zajímavostmi a kulturními památkami může uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2500 m
Vlakové nádraží: 2000 m

Photos of Hotel TOMMY

Hotel TOMMY
View photo

Map of Hotel TOMMY

50.429725,16.174752777778

Large map