Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Bambino - Centrum, accommodation Liberec

Pension in the center of Liberec Bambino is a cosy pension focused not only to parents with children. You can find us 500m from the city hall in Heliova street spared from the city noise. All lodges are non-smoking, equipped with a kitchen and basic dishes, bath and toilet, satellite TV and wi-fi internet. Total accommodation capacity of the Pension Bambino is 24 beds including extra beds.

Price list Book now!

Price of accommodation from 18 € per person / night!

Pension Bambino - Centrum - Rooms

V pensionu máme dvou-až čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky. Všechny jsou nekuřácké, vybavené vlastní kuchyňkou, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, WI-FI připojením internetu zdarma. Vzhledem k tomu, že jsme pension garantující nekuřácké prostředí pro rodiny s dětmi v celé budově, může být po hostech nerespektujících zákaz kouření požadována částka 500kč/den jako vicenáklády na úklid apartmánu.

Pension Bambino - Centrum - Gastronomy

CAFÉ - CREPERIE, RESTAURANT
In our coffee-room we offer salty and sweet French omelettes, salads, fresh cakes and desserts, original Italian coffee from express coffee maker and variety of superior teas from all over the world. We offer a suitable place for celebrations and parties.

Pension Bambino - Centrum - Neighbourhood

Liberec i jeho okolí nabízejí dostatek vyžití pro všechny,kteří mají zájem o kulturu,sport i zábavu.V centru Liberce i jeho nejbližším okolí vyrostlo dostatek nákupních center, kde každý najde přesně to, co ho zajímá. Dvě multikina, divadla, muzea a speciální kino uvádějící přímé přenosy z Metropolitní Opery v N.Y. zajisté zas zaujmou ty, kteří se chtějí odreagovat od shonu města. Odreagování nabízí i Aquapark se zábavním centrem a celoročně otevřený zámek Sychrov vybízí k romantické prohlídce ty,které zajímá historie.
Autem:Směr Liberec centrum , nám.dr.E.Beneše -Liberecká Radnice Na Chrastavské ulici sjedete u kostela Sv. Kříže do ulice mezi parkem a kostelem. Za kostelem ihned vpravo najdete náš pension v Heliově ulici a možnost parkovat zdarma. Pěšky: Pěšky k nám dojdete nejlépe od radnice ulicí Frýdlantskou k ZUŠce. Před hlavním vchodem uvidíte nalevo ulici Heliovu, která Vás podél ZUŠky dovede po 100m až k nám.

Photos of Pension Bambino - Centrum

Pension Bambino - Centrum
View photo

Map of Pension Bambino - Centrum

50.7714337,15.0535467

Large map