Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Jitka, accommodation Plzen

Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností posezení na zahradě a parkováním v garáži. Nachází se poblíž autobusové zastávky trasy Praha-Plzeň i MHD a je velmi lehce dostupný autem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, popř. se psem. Pension se nachází v blízkosti hlavního tahu do Prahy. V létě nabízíme možnost posezení na zahradě, po dohodě grilování či hraní stolního tenisu, zapůjčení společenských her a poskytnutí snídaně. V okolí naleznete celou řadu zajímavostí. Za návštěvu jistě stojí nedaleký Lobezský park, kterým protéká řeka Úslava. Psa je možno mít společně na pokoji, popř. na… More and translation… zahradě. Obchod a restaurace jsou vzdáleny asi 50 m.

Price list Book now!

Price of accommodation from 12 € per person / night!

Pension Jitka - Service

zapůjčení společenských her,praní prádla,hlídání dětí

Pension Jitka - Rooms

K dispozici jsou 2 třílůžkové, 1 dvoulůžkový(možnost přistýlky) a 1 čtyřlůžkový pokoj .Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí. Dvoulůžkový pokoj má navíc kuchyňku. V celém penzionu je zdarma k dispozici Wifi.

Pension Jitka - Gastronomy

V blízkosti penzionu je restaurace, obchody

Pension Jitka - Neighbourhood

Plzeň je kulturní a historické město. Můžete navštívit známou zoologickou zahradu, městský bazén s možnosti relaxace, divadlo J. K. Tyla nebo útulné plzeňské hospůdky.
MHD je vzdálena cca 200 metrů - trolejbus č.11 a 13.

Photos of Pension Jitka

Pension Jitka
View photo

Map of Pension Jitka

49.747219722222,13.408161944444

Large map