Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension U Leopolda, accommodation Brno

# Two-star guesthouse in a quiet part of Brno in the River # Svratka comfortable rooms equipped with shower, toilet and cable TV # apartment with a fireplace and a bath (2-3 persons) # Total capacity of beds 25 -30 # Connect to the internet via wifi # parking # street in front of pension payments - in cash at the hotel (unfortunately we do not accept credit card payments)

Price list Book now!

Price of accommodation from 18 € per person / night!

Pension U Leopolda - Rooms

Ubytování tvoří 12 pokojů s kapacitou 25 - 30 lůžek: * 1x apartmán s masážní vanou a krbem * 2x jednolůžkový * 7x dvoulůžkový * 2x třílůžkový * 1x čtyřlůžkový

Pension U Leopolda - Neighbourhood

Z dálničního přivaděče: EXIT 196 B (Brno – JIH), po ulici Hněvkovského k výškové budově GiTy, za ní odbočit doleva na ulici Kšírovu. Po cca 100 m – před mostem odbočit doprava na ulici Jeneweinovu, která je od poloviny jednosměrná, takže aby jste se k nám dostali, musíte objet blok domů ulicemi Studniční, Klášterského a Roháčkova - zpět k řece a odbočit doleva. Z Hlavního nádraží (vlakového): tramvaj  č. 12 – směr Komárov. Vystoupíte na konečné stanici v Komárově. Před sebou uvidíte výškovou budovu GiTy. Před ní odbočíte doprava na ulici Kšírovu, půjdete po ní směrem k mostu, před nímž odbočíte doprava na ulici Jeneweinovu. Doba jízdy cca 10 minut. Od konečné tramvaje k penzionu cca 3 min. Tramvaj č. 12 jede i kolem autobusového nádraží Zvonařka.

Photos of Pension U Leopolda

Pension U Leopolda
View photo

Map of Pension U Leopolda

49.176546944444,16.618371666667

Large map