Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Regina, accommodation Vetrni

Náš pension nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v klidném prostředí v přírodě. Nachází se nedaleko Českého Krumlova (vzdáleného 5 km), který je turisticky hojným navštěvovaným místem. Rovněž blízké okolí nabízí možnosti celodenních výletů jak za kulturou tak i sportem a turistikou. U nás naleznete příjemné prostředí pro odpočinek. Penzion Regina je renovovaná zemědělská usedlost z 19. století. Jeho charakteristikou je romantický jihočeský styl s překrásnou zahradou. Pension má celoroční provoz. V zimním období nabízíme za velmi příznivé ceny ubytování, s možnstí lyžování v jednom z nejmodernějších lyžařských středise v Čechách-Lipno Kramolín, které je vzdáleno pouze 20 km. Pro rodiny s dětmi… More and translation… nabízíme možnost slevy.

Price list Book now!

Price of accommodation from 17 € per person / night!

Pension Regina - Rooms

Nabízíme Vám ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích (možno využít jako jednolůžkové), dvou třílůžkových a dvou apartmánech.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a nabízíme i možnost přistýlky.

Pension Regina - Gastronomy

V našem pensionu nabízíme možnost celodenního stravování se specialitami domácí kuchyně, točeným pivem a příjemnou obsluhou. Možnost polopenze.

Photos of Pension Regina

Pension Regina
View photo

Map of Pension Regina

48.7720325,14.2867621

Large map