Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Pension Antica, accommodation Plzen

Pension Antica se nachází v historickém centru Plzně, pouhé 3 minuty chůze od centrálního náměstí a městského parku. Nabízí pokoje s vlastní sprchou a WC, satelitní TV a kabelovým/WIFI připojením na internet. Pension Antica se nachází v centrální městské zástavbě západočeské metropole. Má vlastní restauraci, v níž se podávají jídla české a italské kuchyně. Oblíbené pizzy se připravují přímo před očima hostů v originální italské peci, vytápěné dřevem. Nově jsme do našeho stálého jídelního lístku zařadili zajímavou nabídku steaků. Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici dva salonky. Pro hosty jsou připraveny 3 třílůžkové a 9 dvoulůžkových pokojů, které dle potřeby upravujeme na jednolůžkové. Standardním… More and translation… vybavením pokojů je TV, satelit, rádio, možnost připojení k internetu (kabel/WIFI) a vlastní sociální zařízení se sprchou. Snídaně je zahrnuta v ceně. Recepce je otevřena denně a je schopna poskytnout kancelářské služby (fax, kopírka, tiskárna).

Price list Book now!

Price of accommodation from 21 € per person / night!

Pension Antica - Service

Polední menu
 

Pension Antica - Rooms

Pension Antica má 12 pokojů, z toho 3 třílůžkové a 9 dvoulůžkových. Dle potřeb hostů lze pokoj upravit na jednolůžkový; poplatek za nadbytečné lůžko/lůžka se neúčtuje.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC se sprchou, TV, satelitem, rádiem a kabelovým/WIFI připojením k internetu.

Pension Antica - Gastronomy

Pension má vlastní restauraci s pizzerií. Nabízíme pokrmy místní a italské kuchyně. Italské pochoutky se připravují v originální italské peci vytápěné dřevem. Ve stálém jídelním lístku najdete mj. i zajímavou nabídku steaků.

Pension Antica - Neighbourhood

 Tipy pro sportovce: v dosahu městské dopravy značené stezky pro pěší, naučné stezky, možnosti koupání, rybaření a vodních sportů (Bolevecké rybníky, Borská přehrada), plavecký areál Slovany s vodními atrakcemi, Škodaland, skatepark, cyklostezky po městě i okolí (napojení v blízkosti pensionu), minigolf. Do třiceti minut jízdy 3 golfová hřiště s 18 jamkami: Alfrédov, Darovanský dvůr (nabízí též jízdu na koni a wellness), GolfPark Plzeň - Dýšiná.
Tipy pro milovníky kultury a historie: množství památek, historické podzemí, divadla, muzea, výstavy, nejrůznější akce pořádané městem (divadelní a hudební festivaly, historické víkendy, řemeslné trhy atd.), které se většinou konají v centru Plzně.
Tipy pro rodiny s dětmi: interaktivní projekt Techmánie, Muzeum strašidel, Muzeum loutek, Dům pohádek, ZOO s DinoParkem, AquaZoo Kollárova ulice.
Tipy na výlety do blízkého okolí: zámek Kozel, hrad Radyně, městečko Manětín (perla baroka Západních Čech), Plasy (klášter a hrobka Metternichů), Kladrubský klášter, Konstantinovy Lázně.
Vlakové nádraží: 0,7 km
Autobusové nádraží: 1,8 km
Vzdálenost MHD: 150 m

Photos of Pension Antica

Pension Antica
View photo

Map of Pension Antica

49.7412325,13.3793269

Large map