Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel Hejtmansky dvur, accommodation Slany

The four-star hotel atrium Hejtmansky dvur is located in the royal town of Slany in central Bohemia 19 km from Prague Ruzyne airport.

Price list Book now!

Price of accommodation from 67 € per room / night!

Hotel Hejtmansky dvur - Rooms

Komfortní, prostorné pokoje nabízejí moderní vzhled a dřevěný nábytek. Vybaveny jsou satelitní televizí, psacím stolem, žídlemi a bezplatným bezdrátovým připojením na internet. Soukromé koupelny poskytují vybrané toaletní potřeby. Stadartní výbavou koupelen je sprchový kout či vana.

Hotel Hejtmansky dvur - Gastronomy

Restaurace Atrium nabízí polední menu, zajímavý výběr jídel A la carte i zážitková menu. Nápadité a moderní servírování přitahuje hosty z celého světa. Zkušení hoteloví kuchaři denně připravují také nejrůznější cateringy a coffee breaky na školení, svatby i pohřby. 

Hotel Hejtmansky dvur - Neighbourhood

V blízkosti hotelu se naleznete nejrůznější vyžití. 700 m od hotelu se nachází sportovní středisko, kde si můžete zahrát bowling, squash či si jen zaposilovat. Za poznáním můžete ve Slaném vyrazit k Božímu hrobu, Velvarské bráně, Kostelu Sv. Gotharda či prozkoumat slánskou horu. Vzhledem ke strategickému umístění hotelu se v dochozí vzdálenosti nachází také nejrůznější obchody a supermarkety.
Autobusové nádraží leží 800 m daleko, zhruba 5 minut cesty pěšky a vlakové nádraží 1500 m. Cesta do Prahy, hlavního města, trvá v průměru 30 minut.

Photos of Hotel Hejtmansky dvur

Hotel Hejtmansky dvur
View photo

Map of Hotel Hejtmansky dvur

50.231268888889,14.086440555556

Large map