Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


U Forta, accommodation Hrensko

Nově zrekonstruovaná hájenka U Fořta leží přímo v srdci národního parku, kde začíná z jedné strany stezka na Pravčickou bránu a z druhé strany cesta do Soutěsek, Dolského mlýna, na skalní zříceninu Šaunštejn a Malou Pravčickou. Areál U Fořta nabízí svým hostům 4hvězdičkové ubytování ve 200 let staré hájence a nebo v nových, moderních senících, postavených dle dobových  kreseb. V celém areálu je celkem 19 pokojů /46 lůžek, dvě restaurace, infocentrum s prodejem suvenýrů a regionálnich produktů Českosaské Švýcarsko. Nově pod náš areál spadají i apartmány tzv. celnice, kde ubytování je prostší, bez TV a pro rodiny cenově přijatelnější. Ubytování v apartmánech nezahrnuje snídaně U Fořta, ale větší apartmány… More and translation… mají kuchyňku a možnost vaření. Za celnicí je ohniště, které je možné využít. Naproti našemu areálu Vás čeka nové wellness studio se saunou, tropickým deštěm, jakuzou a mnoha různými procedúrami, které jsme pro Vás připravili pro vaší relaxaci v krásném a uklidňujícím prostředí. Velkou výhodou je vlastní parkování - bez poplatku. V celém areálu WiFi bezplatně. Pro naše hosty zajištujeme půjčovnu kol - včetně možnosti přistavení na jiné misto a úschovny kol. Ubytování se psem je možné po předchozí domluvě ve spodních patrech seníků za poplatek 250 Kč za celý pobyt/psa. V našem areálu je možné zapůjčit si i dětskou postýlku za 400 Kč za pobyt. Vedle našeho areálu je nově vybudovaná úschovna kol, kde je možné uschovat kola za poplatek 30 Kč / den / kolo - kola není možné uschovat na pokojích!

Price list Book now!

Price of accommodation from 14 € per person / night!

U Forta - Service

Náš areál je vhodný pro firemní akce, teambuildingy, sportovní akce, wellness pobyty, narozeninové oslavy a svatby včetně obřadů.

U Forta - Rooms

V Areálu U Fořta nabízíme celkem 46 lůžek - 12 dvoulůžkových pokojů v modernich senících s vlastní terasou či balkonem, TV (pouze české programy), sprchový kout pro dvě osoby se zabudovanou hudbou, wc. 7 dvou až čtyřlůžkových pokojů v citlivě zrekonstruované původní hájovně s TV (české i německé programy), sprchovým koutem pro dvě osoby se zabudovanou hudbou, wc. Budova CELNICE má 4 tří až pěti lůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj a není součástí areálu U Fořta. Jedná se o ubytovnu, která je vhodná pro rodiny s nižšími nároky a kterou máme v pronájmu. Všechny apartmány na celnici mají své sociální zařízení. Dva největší apartmány mají vybavenou kuchyň, kde lze vařit, ostatní apartmány mají společnou kuchyň. Pokoje Celnice je ubytování nižší kategorie, zatímco pokoje v areálu U Fořta jsou na úrovni 4 hvězd.

U Forta - Gastronomy

Venkovní restaurace je ideální pro firemní a jiné společenské akce, zatímco restaurace v hájence se specializuje na gastronomické pochoutky (většinou z místních surovin) a degustaci jídel připravených speciálně pro naše hosty. Pečeme si vlastní ořechový chléb a vaříme pouze domácí knedlíky. Zákazníkům nabízíme v sezóně velký výběr jídel, denní nabídky, vegetariánská jídla, dětská jídla, saláty, dezerty. Doporučujeme ochutnat naší kávu ať už espresso či latté..

U Forta - Neighbourhood

Hotel se nachází přímo v srdci Národniho parku České Švýcarsko, v místě Mezní Louka, kde začína či končí většina zdejších turistických cest a stezek. Mezi nejznámější patří Gabrielina stezka vedoucí podél skal až na Pravčickou bránu. Pravčická brána je největším přírodním skalním mostem v Evropě. Oblíbené jsou také stezky do Divoké a Edmundovo Soutěsky anebo na Malou Pravčickou a skalní zříceninu Šaunštejn. Zrelaxovat se můžete v lázních Toskana, které jsou od nás pouhých 15 min jízdy autem, naopak adreanalinový park Jedlová se od nás nachází 30 min jízdy. Golfové hřiště Janov je 10 min od areálu.
Do našeho areálu je možné dostat se vlastním dopravním prostředkem, autobusem z Děčína a nebo je možné domluvit si tzv. pick up servis (vyzvednutí/odvoz naším autodopravcem). Mezi další možnosti patří např. příjezd lodí z Děčína do Hřenska a z Hřenska 5 km pěšky /busem / s autodopravcem na místo ubytování anebo po cyklostezce (možné i na inline bruslích) z Děčína k přívozu ve Hřensku, přívozem na druhý břeh Labe a ze Hřenska 5 km na Mezní Louku.. Pozor, abyste nás nepřejeli, jsme první areál po levé straně na Mezní Louce, nikoliv na Mezné!

Photos of U Forta

U Forta
View photo

Map of U Forta

50.874011283222,14.31209564209

Large map