Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Valdstejn, accommodation Liberec

Stylový hotel kategorie *** leží v městské části Růžodol I. na severozápadní straně Liberce. Umístění hotelu je výhodné s ohledem na napojení na důležitý tah vedoucí od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a dále do Spolkové republiky Německo. Budova hotelu je svou vnější stavbou inspirována stylem charakteristickým pro období třicetileté války za vlády vévody Alberta z Valdštejna. Interiér hotelu je stylově zařízen dobovou výzdobou při respektování moderních nároků hostů na komfort a hotelové služby. Okolo hotelu jsou provedeny venkovní sadové úpravy s osvětlením a velmi dobře udržovanými okrasnými stromy a keři. Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu na ploše zpevněné zámkovou dlažbou. Parkovací kapacita 27… More and translation… osobních automobilů + 1 autobus, parkovací plocha za hotelem příjezd od ulice Růžodolská, Rolnická pojme dalších 7 osobních automobilů.

Price list Book now!

Price of accommodation from 20 € per person / night!

Valdstejn - Rooms

Hotel má k dispozici celkem 59 lůžek
4 – jednolůžkové pokoje
3 – třílůžkové pokoje
2 – čtyřlůžkové pokoje
1 – dvoulůžkový bezbariérový pokoj 
2 – dvoulůžkové apartmány
16 – dvoulůžkových pokojů
Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, TV, Wi-Fi, psacím stolem.V koupelnách jsou sprchové kouty, vysoušeče vlasů, wc.

Valdstejn - Gastronomy

In addition to rich offer of our breakfast buffet, we also offer our guests the opportunity to relax in the stylish restaurant, which connects seamlessly with the interior of the hotel rooms. Unusual dining experience is enhanced by decoration in style of the Thirty Years War. We believe, that with its capacity of 44 seats, our restaurant will be the ideal place for your family celebrations, graduations and corporate events.

Valdstejn - Neighbourhood

V pulzujícím městě Liberec a jeho okolí je spousta možností kulturního i sportovního vyžití. Vyražte na výlet na některý z mnoha hradů a zámků a poznejte krásy přírody v blízkosti Liberce. Jestli máte rádi zvířata, můžete navštívit libereckou zoo, která je nejstarší v České republice a pyšní se mnohými chovatelskými úspěchy. Pouze v liberecké zoo můžete vidět bílého tygra indického nebo největší chovnou skupinu šimpanzů u nás. Zoo je od hotelu asi 10 min. jízdy autem. 
Milovníci rostlinné říše mohou navštívit také botanickou zahradu, která se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v ČR. Zajímavostí je i expozice Pravěk, kde můžete vidět spojení rostlinných druhů, které v přírodě již dávno vyhynuly. Podobnou expozicí se může pochlubit pouze botanická zahrada v Londýně. Zahrada leží hned vedle ZOO. Pokud jste spíše sportovně založení máte k dispozici opravdu veliký výběr. Hlavně milovníci zimních sportů si přijdou na své.

Photos of Valdstejn

Valdstejn
View photo

Map of Valdstejn

50.776214979467,15.037944316864

Large map