Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel MUSEUM, accommodation Prague 1

Hotel Museum, s ideálním umístěním v samém centru Prahy, několik kroků od Václavského náměstí a v těsné blízkosti Státní Opery, je obklopen historickými památkami a turistickými atraktivitami stejně tak jako nejlepšími nákupními místy. Útulný hotel se nachází ve zrenovovaném domě z 19. století. Znamenitě zapadá do prostředí historické Prahy. Klidné a tiché umístění uspokojí i nejnáročnější klientelu z řad turistů či obchodníků. Hotel Museum *** drží krok se současnými moderními trendy v hotelnictví. Atrium s malou zahradou, které je rovněž součástí penzionu, přináší jedinečné podmínky pro příjemnou relaxaci a odpočinek. Hotel má bezbariérový vstup a pět pokojů s bezbariérovým přístupem. Hotel Museum,… More and translation… s ideálním umístěním v samém centru Prahy, několik kroků od Václavského náměstí a v těsné blízkosti Státní Opery, je obklopen historickými památkami a turistickými atraktivitami stejně tak jako nejlepšími nákupními místy. Útulný hotel se nachází ve zrenovovaném domě z 19. století. Znamenitě zapadá do prostředí historické Prahy. Klidné a tiché umístění uspokojí i nejnáročnější klientelu z řad turistů či obchodníků. Hotel Museum *** drží krok se současnými moderními trendy v hotelnictví. Atrium s malou zahradou, které je rovněž součástí penzionu, přináší jedinečné podmínky pro příjemnou relaxaci a odpočinek. Hotel má bezbariérový vstup a pět pokojů s bezbariérovým přístupem.

Price list Book now!

Price of accommodation from 21 € per person / night!

Hotel MUSEUM - Rooms

Penzion Museum Vám nabízí výjimečné, kvalitní ubytování ve 12 pokojích.

Pro klienty, hledající dostatek místa a pohodlí, jsou k dispozici prostorné pokoje s ložnicí a obývacím pokojem, které Vám zaručují neobyčejný pobyt v centru města. Ideální pro rodiny - 2 až 4 osoby.

Všechny komfortní, moderní pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevnou televizí (35 filmových a satelitních programů), telefonem s přímou volbou, lednicí, wi-fi připojením k internetu zdarma, koupelnou se sprchou a toaletou. Pokoje se otevírají magnetickou kartou.

K dispozici jsou pouze nekuřácké pokoje.

Na pokojích jsou k dispozici trezory zdarma, na klíč vybíráme zálohu 500 CZK.

K dispozici je zdarma dětská postýlka.

Hotel MUSEUM - Gastronomy

Možnost cateringu. Společnost, která provozuje tento hotel, vlastní i dvě restaurace v centru Prahy, v blízkosti Národního divadla. Stravování lze zajistit i v těchto restauracích.

Hotel MUSEUM - Neighbourhood

Hotel se nachází v blízkosti Václavského náměstí, které je považováno za centrum hlavního města Prahy. Pěšky jsou dostupné všechny důležité pamětihodnosti a kulturní akce. Hotel Museum najdete jen pár minut od Hlavního nádraží a Státní opery.
Hotel Museum se nachází přímo u stanice metra Museum, trasa A a trasa C. Jen pár minut od hlavního nádraží.

Photos of Hotel MUSEUM

Hotel MUSEUM
View photo

Map of Hotel MUSEUM

50.078666666667,14.429183055556

Large map