Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


Hotel U jezirka, accommodation Liberec

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Nabízíme 80 lůžek, vlastní restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. Více na: www.hotelujezirka.cz Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat… More and translation… množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů. Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.

Price list Book now!

Price of accommodation from 22 € per person / night!

Hotel U jezirka - Service

Možnost pořádání různých kongresů, školení a jiných akcí.

Hotel U jezirka - Rooms

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na www.hotelujezirka.cz

Hotel U jezirka - Gastronomy

Především tradiční česká kuchyně. Vyhlášená je pak především naše svíčková a pivo Kvasnicový Konrád a Polička Otakar.

Hotel U jezirka - Neighbourhood

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.
Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.

Photos of Hotel U jezirka

Hotel U jezirka
View photo

Map of Hotel U jezirka

50.775590811453,15.073735713959

Large map