Czech Hotel Booking

CZ EN

Czech hotels and accommodation in one place ...book your hotel in Czech republic now...


HOTEL PAWLOVNIA, accommodation Prague 8

Pawlovnia je útulný hotel, s plně vybavenými pokoji, ideálný pro Vaše obchodní cesty, ale i rodinné pobyty. Personál hotelu i restaurace se postará o splnění každého Vašeho přání. Hotel Pawlovnia se nacházi v bezprostřední blízkosti parku. Má velmi dobrou dostupnost do historického centra Prahy, a ještě lepší do zoologické a botanické zahrady. Všechny hotelové pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem (pokoje superior s vanou) a toaletou. Vybavení pokojů zahrnuje lednici, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, telefon. Hotelová restauarce nabízí tradiční české speciality, ale i moderní pokrmy světové gastronomie za příjemné ceny. Přímo na hotelovou restauarci je napojen zcela nový bazén s protiproudem, který dodává… More and translation… hotelu neopakovatelnou atmosféru. Využívaní bazénu je zahrnuto v ceně ubytování, spolu se snídaní. Na požádání Vám hotelová recepce objedná transfer z letiště do hotelu nebo opačně a také kamkoliv po celé Praze.

Price list Book now!

Price of accommodation from 27 € per person / night!

HOTEL PAWLOVNIA - Rooms

Hotel nabízí celkem 15 pokojů, z toho 4 jednolůžkové pokoje, 9 dvoulůžkový pokojů typu standard s možností přistílky a 2 dvoulůžkové pokoje typu superior (pokoj větších rozměrů má koupelnu s vanou a oddělené sociální zařízení, jeden z pokojů má vlastní balkon). Pokoje jsou rozdělěny na kuřácké a nekuřácké.

HOTEL PAWLOVNIA - Gastronomy

V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně. Za poplatek je možno si doobjednat polopenzi nebo plnou penzi v hotelové restauraci. Restauarce nabízí také možnost pořádání různych společenských akcí (oslavy, svatby, firemní a jíné večírky, atd.) a firemních školení, popřípadě menších konferencí.

HOTEL PAWLOVNIA - Neighbourhood

V bezprostřední blízkosti hotelu je nachází park, který skvěle dotváří atmosféru klidného prostředí.
Hotel je přímo dostupný z hlavní mezinárodní silniční komunikace(R8, E55). V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka Kuchyňka. Metro je vzdálený 15 minut chůze (4 minuty autobusem). Městskou hromadní dopravou se hosté dopraví do historické centra města za cca 15 minut, autem za cca 5-10 minut. Njebližší vlakové nádraží (Praha-Holešovice) je vzdálené zhruba 5 minut cesty autobusem (15 minut pěší chůze).

Photos of HOTEL PAWLOVNIA

HOTEL PAWLOVNIA
View photo

Map of HOTEL PAWLOVNIA

50.118087222222,14.453419166667

Large map